İşte 2000 ruhu

İşte 2000 ruhu
Galatasaray’da 2000 yılındaki tarihe geçen birliktelik yeniden canlanıyor. Sarı-kırmızılı kulüp, M.United ile oynanacak Şampiyonlar Ligi maçı için camiadan gelen yoğun talep nedeniyle 279 kişilik uçak kiraladı.
Cim-Bom, UEFA Kupası ve Süper Kupa’yı kazandığı 2000 yılındaki büyük kenetlenmeyi yeniden sahneye koyuyor.
 
19 Eylül’deki Manchester United maçıyla uzun bir aradan sonra Şampiyonlar Ligi arenasında boy gösterecek olan Galatasaray, VİP’e terfi etti. Sarı-kırmızılılar, Manchester seyahati için kongre üyelerinden ve taraftarlardan gelen yoğun talep üzerine 279 kapasiteli bir uçak kiraladı.  Camianın kenetlenmesi ve 2000’deki sinerjinin oluşması için bu karar alınırken, sarı-kırmızılı yetkililer, “İngiltere’ye vize sorunu olmasa ve biraz daha zaman olsaydı 3 uçak kaldıracaktık” dedi. Uçağın kongre üyeleri ve taraftarlara açılmasını Teknik Direktör Fatih Terim’in isteğiyle gerçekleştiği öğrenildi.
 
Deneyimli teknik adam, 2000’de UEFA Kupası’nın alındığı dönemde de benzer bir karara imza atmış ve unutulmaz zaferlerin ilk kıvılcımı atılmıştı. Başkan Ünal Aysal’ın Terim’in aldığı karardan dolayı memnun olduğu ve kulüp eski başkanlarının da maça davet edileceği öğrenildi.
 
Galatasaray’da, Fatih Terim’in göreve gelmesiyle birlikte geçen sezona kadar basına kapalı olan seyahatler açılmıştı. Sarı-kırmızılı kulübün yeni uygulama ile beraber önemli bir yükten de kurtulacağı ifade edildi.
 
Kongre üyeleri ve taraftarların belirli ücret karşılığında yapacağı seyahat için kulübün kasasından para çıkmayacağı vurgulandı.(MUT)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com