İşte Aziz Yıldırım'ın ilk transferi

İşte Aziz Yıldırım'ın ilk transferi
Yaklaşık 1 yıl aradan sonra koltuğuna oturan Fenerbahçe Başkanı’nın, yeni yönetime girmeyen Ali Koç’u ikna ettiği ileri sürüldü.
Fenerbahçe Kulübü’nde müthiş bir iddia kulaktan kulağa fısıldanıyor: “Ali Koç yönetime geri dönüyor...” 3 Temmuz 2011’den sonra gösterdiği duruşla Sarı-Lacivertli camiada adeta ‘kahraman’ ilan edilen Ali Koç, 20 Mayıs 2012’de yapılan Genel Kurul’da ailevi sebeplerden dolayı affını istemiş ve yeni yönetim kuruluna girmemişti. 
 
2 Temmuz 2012’de özgürlüğüne kavuşan Aziz Yıldırım’ın, kısa süreli istirahat döneminin ardından, ilk iş olarak Ali Koç ile biraraya geldiği öğrenildi. Fanatik'in haberine göre, camiada; Ali Koç, Nihat Özdemir, Murat Özaydınlı, Cihan Kamer ve Vedat Olcay gibi isimlerin yokluğunda oluşturulan yeni yönetim kurulunun, ihtiyaca karşılık veremeyeceği görüşünün hakim olduğunu belirten Yıldırım’ın “Geri dön” diyerek Koç’u göreve davet ettiği bildirildi.
 
KOÇ DÖNMEK İSTİYOR
 
Yönetime girmese de sürekli kulüp binasına gelerek çalışmalarını sürdüren Koç’un, “Galatasaray ile yaşanan gerilimli günlerde elim kolum bağlı hissettim. Çünkü çıkıp konuşsam bile yönetimdeki arkadaşlarıma ayıp ederdim. Bu ayrılık, beklediğimden de zor geldi” diyerek yeşil ışık yaktığı kaydedildi. Aziz Yıldırım’ın başka isimlerle de görüşeceği ve kısa süre içinde olağanüstü genel kurula giderek çok daha kuvvetli bir yönetim kurulu oluşturmayı planladığı belirtildi. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com