İşte Bahçeli'nin Şantajcılara Cevabı!

İşte Bahçeli'nin Şantajcılara Cevabı!
Bahçeli 18 Mayıs'a kadar süre verilen istifa şantajına 'Karanlık güçlere kulak asmayız' diyerek tepki gösterdi...

Bahçeli 18 Mayıs'a kadar süre verilen istifa şantajına 'Karanlık güçlere kulak asmayız' diyerek tepki gösterdi.

MHP'de skandal yaratan Bahçeli'nin kurmaylarına ait seks kasetlerini yayınlayan site, geçtiğimiz cuma günü hedefine Bahçeli'yi koyarak 18 Mayıs Çarşamba saat 10.00'a kadar istifa etmesini aksi takdirde ona ait kaseti de yayınlayacaklarını bildirmişti.

Siteden yapılan açıklamada, "Partimizin bu önemli süreçte baraj altında kalmasını istemiyoruz. Bu sebeble sizi son kez uyarıyoruz. Elimizdeki bilgi ve kasetleri yayınlamak istemiyoruz. Yayınlanan 3-5 kaset Aysbergin izi bunlara mecbur etmeyin." denilmişti.

İSTİFAMIZ MÜMKÜN DEĞİLDİR

MHP lideri Bahçeli, 'Siyaset Meydanı Seçim Özel'de soruları yanıtladı “Türkiye'nin rahatsızlıklarının kaynağı, Erdoğan-Gülen-Öcalan eşkenar üçgenidir. Polise saldılar, 'terör şehre iniyor' mesajı” dedi

Ankara MHP lideri Devlet Bahçeli, kendisine şantaj yapıldığı iddialarına yönelik “İstifam istenmektedir. Böyle bir istifayı bizim ciddiye almamız internet arkasındaki kişileri dikkate almamız mümkün değildir. MHP'nin duruşundan takip ettiği politikalardan rahatsızlık duyanlar MHP'yi siyasi hayattan silmeye gayret ediyor. Biz mücadele adamıyız. Böyle ufak tefek karanlıktan gelen seslere hiç kulak asmayız” dedi. Türkiye'nin rahatsızlıklarının kaynağında “Erdoğan-Gülen ve Öcalan” eşkenar üçgeni olduğunu iddia eden Bahçeli, dün akşam Show TV'deki, “Siyaset Meydanı Seçim Özel” programında gündeme ilişkin soruları özetle şöyle yanıtladı:

Son günlerde MHP üzerinde yoğun bir faaliyet yürütülmektedir. 18 Mayıs saat 10.00'a kadar MHP Genel Başkanlığı'ndan istifa etmem istenmektedir. Böyle bir istifayı ciddiye almamız, internet arkasındaki kişileri dikkate almamız mümkün değildir. Ne kadar ülkücü oldukları veya ne zamana kadar ülkücülüklerini devam ettirdikleri kuşkuludur. Başbuğun ülkücüleri ifadesini kullanacaklarına, açık imzalarını koyarlar ve MHP'ye gelip düşüncelerini paylaşıp yapıcı davranmaya dikkat ederler. Onlar kimse isimlerini açıklasın.

* AKP'NİN KORKUSU MHP: Türkiye'nin geldiği noktayı iyi analiz etmek, 9 yılda AKP'nin ülkeyi nereye sürüklediğini iyi görmek lazım. Biz olayları yakından takip ediyoruz. Bugünkü iktidar, Türkiye'de bazı konuların halk tarafından anlaşılmasını engellemeye, gündemin üzerini örtmeye çalışıyor. Bunu fark eden MHP var. Bunların hedeflerine ulaşmak istiyorlarsa yapacakları tek şey MHP'yi devre dışı bırakmaları. Bunun için iki yol var. Biri parlamento dışında, barajın altında bırakıp, TBMM'de temsil edilmesini engellemek. İkincisi bu kararlılıktaki MHP'yi karalamak. AKP bugün bunu yapıyor. PKK'nın siyasallaşma süreci, MHP'nin kararlı duruşu nedeniyle mümkün gözükmüyor. Başbakan yeni bir Anayasa'dan bahsediyor. Bunu da seçimlerden sonra Türkiye'nin gündemine getireceğini ifade ediyor. Bunda başarılı olmak için böyle bir gizli gündemli Anayasa değişikliğinde aynı tavrı koyacağı endişesiyle TBMM'de bu sıkıntıyı yaşamak istemiyor. Bütün niyetler buraya dayanıyor.

EŞKENAR ÜÇGEN

Okyanus ötesi sözünü 9 yıldan bu yana Başbakan Erdoğan'ın anlayamadığı anlaşılıyor. Bilmesine rağmen bilmemezlikten geliyor. Şu an ABD'de bulunan ama Türkiye'deki olaylarla yakından ilgili olduğu görülen Sayın Fetullah Gülen'dir. Erdoğan-Gülen ve Öcalan'ı eşkenar üçgeni olarak görüyorum. Türkiye üzerinde bu üç noktanın bir eşkenar üçgen oluşturarak hedefe ulaşmak isteyenlere zemin aldığını belirtiyoruz. Türkiye'nin rahatsızlıklarının kaynağında böyle bir eşkenar üçgenle karşı karşıyayız.

BARAJ SORUNU YOK

MHP'nin baraj sorunu yok. Bir sessiz çoğunluğun MHP'ye kayacağı inancındayız.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com