İşte Başbakan'ın 8 Yıllık Performansı!

İşte Başbakan'ın 8 Yıllık Performansı!
(TÜGİAD) toplantısında konuşan Hüseyin Çelik,Başbakanımızın 8 yıl önceki fotoğrafı ile şimdiki fotoğrafına bakıldığında, Türkiye için sağlığını feda ettiği görülebilir.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan için 'Civanım delikanlının şimdi gözlerinin altı morardı. İktidar sorumluluk ister, yorulmak ister' diyen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın ardından AK Partili Hüseyin Çelik'ten de benzer bir açıklama geldi.

8 YIL ÖNCEKİ FOTOĞRAFA BAKIN

Türkiye Genç İşadamları Derneği'nin (TÜGİAD) toplantısında konuşan Çelik, şöyle dedi: Başbakanımızın 8 yıl önceki fotoğrafı ile şimdiki fotoğrafına bakıldığında, Türkiye için sağlığını feda ettiği görülebilir. Sayın Başbakanımıza bakıyorsunuz sabah Irak'ta akşam Londra'da. Bazıları bize soruyor 'Niye bu kadar geziyor?' diye.

SEÇİM BARAJI YÜKSEK

Eğer Başbakanımız, Cumhurbaşkanımız iş adamlarını uçaklara doldurup dünyanın dört bir yanına gitmeseydik dünyanın neredeyse üçte biriyle vizeleri kaldıran bir ülke olabilir miydik? Yüzde 10'luk seçim barajının yüksek olduğunu da belirten Çelik, ancak Türkiye şartlarında bunun gerekli olduğunu savundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com