İşte Başbakan'ın En Yakın Dostu!

İşte Başbakan'ın En Yakın Dostu!
Başbakan Erdoğan geçtiğimiz yıl Aralık ayından beri kullanmaya başladığı iPad'i çok sevdi.

Konuşma metinlerini ve danışmanlarını ilettiği notları incelemek için hep iPad kullanan Başbakan, seçim gezilerinde de tablet bilgisayarını yanından ayırmıyor.

Daha önce katıldığı toplantılarda danışmanlarının kağıda yazılmış notlar ilettiği görülürken son 5 aydır artık bu mesajların iPad ile Başbakan'a ulaştırıldığı görülüyor. Örneğin genel kurulda yapacağı konuşmasından hemen önce danışmanı tarafından Başbakan'a notları incelemesi için iPad verilmişti.

Başbakanın gittiği tüm gezilerde yanından ayırmadığı iPad'i dün yaptığı Kilis gezisinde de ilgi çekici bir unsur oldu. Erdoğan'ın Kilis'e giderken helikopterde mitingde yapacağı konuşma notlarını iPad'den kontrol etmesi dikkat çekti.

ÖĞRENCİLERE ÜCRETSİZ IPAD

Başbakan Erdoğan iPad'i çok beğenmiş olacak ki ona seçim vaadinde de yer verdi. Seçim konuşmalarında bundan sonra öğrencilere ücretsiz Ipad vereceklerini ve bilgisayarsız öğrenci kalmayacağını belirten Erdoğan, 'Bu Kılıçdaroğlu'nun projesi değil, AK Parti'nin projesi. Kaynağı belirsiz değil, kaynağı da millet. Amerika'da, Avrupa'daki öğrenciler nasıl bilgisayardan faydalanıyorsa benim milletimin çocuklarının ne eksiği var ki?' dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com