İşte Başbakan'ın "Maslak" hesabının altındaki gerçek!

İşte Başbakan'ın "Maslak" hesabının altındaki gerçek!
İlk başta AKP’nin “oy oyunu” gibi gösterilmeye çalışılan Maslak, Ayazağa ve Huzur mahallelerinin Şişli’den alınarak Sarıyer’e bağlanmasının ardında yatan gerçek ortaya çıktı.

SANSURSUZHABER.COM/ÖZEL - İlk başta AKP’nin “oy oyunu” gibi gösterilmeye çalışılan Maslak, Ayazağa ve Huzur mahallelerinin Şişli’den alınarak Sarıyer’e bağlanmasının ardında yatan gerçek ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Başbakan Erdoğan’la görüşen Müteahhit Ali Ağaoğlu’nun “Maslak 1453” projesi,  “Büyükşehir Belediyesi Kanunu ile Bazı Kanun ve KHK'lerde Değişiklik Yapan Kanun Tasarısı”nın perde arkasında nelere hizmet ettiğini de ortaya koydu.

İşadamı Ağaoğlu’nun “Maslak 1453” projesini gerçekleştirmek için tam 20bin ağaç kestireceği, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün buna karşı çıktığı için apar topar Sarıyer’e geçirilmesi gündeme getirilerek taslağın içine alındığı ifade ediliyor.

AĞAOĞLU'NUN HANGİ HAYALİ GERÇEK OLDU? (GALERİ-HABER İÇİN TIKLAYIN)

Boy boy reklam vererek gazete ve televizyonları da bu konuda bağladığı görülen Ağaoğlu’nun 1453’ü seçmesi de sloganı da tesadüf değil. Projede, İstanbul ‘un fethinin tarihi olan 1453 özellikle seçilmiş. Milliyetçi mukaddesatçı kitleyi etkilemeye çalışıyor. Projenin reklamında A’dan Z’ye her unsur özenle seçilmiş ve kurgulanmış. AKP’nin seçim sloganı olan ‘Hayaldi gerçek oldu’ mesajına atıf yapmak için ‘Ali Ağaoğlu’nun hayali gerçek oldu’ mesajı, reklamda ön plana çıkarılıyor.Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com