İşte Beşiktaş'ın Son Transferi!

İşte Beşiktaş'ın Son Transferi!
Maçlarda şov yapan kartal, Beşiktaş'ın Portekiz'den son transferi oldu. Kartal, Fenerbahçe maçından önce şov yapacak..

Quaresma, Guti, Siamo, Almeida ve Fernandes transferleriyle, lige ayrı bir renk katan Beşiktaş, Portekiz'den son transferini gerçekleştirdi(!) Siyah-beyazlılar geçen hafta eğiticisiyle birlikte Türkiye'ye bir “kartal” getirdi ve kartal Fenerbahçe maçına yetişebilmesi için 'antrenmanlar'a başladı.

Kartalın kimin tarafından Türkiye'ye getirildiği de netlik kazanmadı. www.kartalbakisi.com adlı internet sitesi tarafından fotoğraflanan kartalın İnönü Stadı'nda bulunması ve bakıcısının da Beşiktaş eşofmanlı olması dikkatlerden kaçmadı.

Kartalın sahipsiz olmasının arkasında ise Beşiktaş taraftarlarının bu konuda ikiye bölünmesinin yattığı öğrenildi. Çarşı grubundan bazı taraftarların, böylesine yırtıcı bir hayvanın kapalı kapılar arkasında tutulmasını kabullenemedikleri, bu nedenle Portekiz'den getirtilen kartalın serbest bırakılmasını istedikleri bildirildi. Bu görüşün aksini savunan diğer taraftarlar ise sözkonusu kartalın Portekiz'e geri götürülmesi halinde bile yine kapalı kapılar arkasında kalacağı ve bu nedenle Fiyapı İnönü Stadı'ndaki maçlar öncesinde uçurulması gerektiği yönünde görüş bildirdi. Tribünleri ikiye bölen kartalın ise Fenerbahçe veya Dinamo Kiev maçlarında Fiyapı İnönü Stadı'nda şov yapacağı iddia edildi.

Bundan önce, “Kartal, Fiyapı İnönü Stadı'nda saklanıyor ve eğitiliyor” iddialarını kulüp yetkileri yalanlamıştı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com