İşte Beşiktaş'ın Yeni Teknik Direktör Adayları!

İşte Beşiktaş'ın Yeni Teknik Direktör Adayları!
BEŞİKTAŞ'ta dün istifa eden teknik direktör Bernd Schuster'in yerine göreve getirilen Tayfur Havutçu, üçüncü kez Siyah Beyazlı takımın başına geçti...

Daha önce 2006-2007 sezonunda Jean Tigana'nın görevden ayrılmasından sonra 19 Mayıs 2007'de Ankaraspor, 25 Mayıs 2007'de de Kayserispor maçlarında takımının başında olan Havutçu, Mustafa Denizli'nin sağlık sorunları nedeniyle 5 Şubat 2010'da Gençlerbirliği maçında takımın başına geçmişti. Havutçu, teknik sorumlu olarak çıktığı 3 maçın 2'sini kazanırken, 1'ini ise kaybetmişti.

Bu sezon sonuna kadar Beşiktaş'ın teknik direktörü olarak görev yapacak olan Havutçu'nun Beşiktaş'taki kariyerinin ise yeni sezonda devam edip etmeyeceği Siyah Beyazlı yönetim tarafından net olarak açıklanmadı.
Dün konu ile ilgili bir açıklama yapan yönetim kurulu üyesi Mete Düren, Tayfur Havutçu'nun görev yapacağı süre içinde yeni bir teknik adam ile görüşmeyeceklerini belirtti. Ancak Beşiktaş yönetimi yeni sezon için teknik direktör arayışlarına başladı. Siyah Beyazlı yönetim Tayfur Havutçu'ya güvense de, Havutçu'nun genç ve tecrübesiz olması akıllarda soru işareti bırakıyor. Futbol komitesinin yeni sezon için anlaşılacak teknik adamı sezon sonuna kadar açıklayamayacağı öğrenilirken, yeni teknik patronun sezon sonuna kadar Beşiktaş'ın maçlarını izleyeceği ve hazırlayacağı raporla önümüzdeki sezon için planlamanın yapılacağı kaydedildi.

Yönetimin listesinde ise başta Lucescu olmak üzere, Claudio Ranieri, Rafael Benitez, Jesualdo Ferreira, Luiz Felipe Scolari, Arthur Zico ve Christoph Daum gibi isimlerin bulunduğu öğrenilirken, bu isimler dışında da araştırmaların sürdüğü kaydedildi.
Siyah Beyazlı yönetimin belirlenecek yeni teknik direktör ile kısa sürede ön anlaşma imzalayacağı ve bu ismin İstanbul'a gelerek Beşiktaş'ı takip etmesi bekleniyor.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com