İşte Bu Yılın En Medyatiği!

İşte Bu Yılın En Medyatiği!
Medya Takip Merkezi'nin her yıl hazırladığı ve şov dünyasının en popüler isimlerinin belirlendiği basın araştırmasının, 2010 yılı sonuçları açıklandı...

 Medya Takip Merkezi (MTM), her yıl olduğu gibi bu yıl da şov dünyasının nabzını tutmaya devam etti. MTM'nin gelenekselleşen araştırması, 2010'da şov dünyasında en çok gündeme gelen isimleri belirledi. Araştırmaya göre yılın en popüler ismi Türkçe popüler müzik alanına damga vuran Sezen Aksu olurken, ikincilik koltuğuna Cem Yılmaz oturdu. 

Her gün binlerce gazete, dergi, TV kanalı ve haber sitesinin izlenerek tüm konuların uzman editörlerce analiz edildiğini belirten Medya Takip Merkezi Genel Müdürü Halef Remzi Vayıs, geçtiğimiz yıl birinciliği Eurovision'da yarışan Hadise'ye kaptıran Sezen Aksu'nun bu yıl tahtını geri aldığını belirtti. Vayıs, Cem Yılmaz'ın iki sıra birden yükselerek ikinciliğe yerleştiğini, Hülya Avşar'ın ise istikrarlı bir biçimde yerini koruduğunu ifade etti.  

Medya Takip Merkezi'nin araştırmasına göre, geçen yıl medyada görünürlük anlamında Top 10 listesinde bulunan Acun Ilıcalı ve Deniz Seki bu yıl listeye girmezken, Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Mehmet Ali Erbil popülerliklerini artırarak medyada isimlerinden en çok söz ettiren 10 ünlü içinde yer aldılar.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com