İşte CHP'nin İstanbul, Ankara, İzimir adayları!

İşte CHP'nin İstanbul, Ankara, İzimir adayları!
AKP Hükümetini Yerel Seçim korkusu sardı.
30 Mart 2014'de gerçekleşecek Yerel Seçimler yaklaşırken AKP Hükümeti'ni korku sardı. AKP Yerel Seçimlerde medyayı kullanarak CHP'nin yükselişini engellemeye çalışacak. Bu doğrultuda harekete geçen AKP'ye yakın medya organları CHP'yi karıştırmaya başladı.
 
Yandaş medya dillendirilen, muhalif yayın organlarında kısmi şekilde yer alan haberlerde CHP'nin İstanbul, Ankara, İzmir adayları aynen şöyle: CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yılmaz Büyükerşen, CHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Gürsel Tekin olarak belirtiliyor.
 
Bu haberlerin CHP'li seçmende kafa karışıklığı yaratmka için tek kalemden çıktığı aşikar. Büyükerşen İstanbul'u ne kadar bilir, Sarıgül Ankara'yı...
 
Gerçekte olan ise şu; Mustafa Sarıgül İstanbul'da bütün anketlerde yüksek çıkıyor, İzmir'de aday önemli değil oyum CHP'ye diyenlerin sayısı %50'lileri geçiyor, Yılmaz Büyükerşen Eskişehir'de bu Yerel Seçimler'de rekor kıracağa benziyor. Her şeyin farkında olan AKP medya gücünü kullanarak CHP oylarının parçalamanın peşinde. (BCE)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com