İşte CHP'nin Seçim Sloganı!

İşte CHP'nin Seçim Sloganı!
CHP'nin yeni Genel Başkan Yardımcısı partisinin 2011 seçim sloganını açıkladı...

CHP'nin yeni Genel Başkan Yardımcısı Sinop Milletvekili Engin Altay, 'Mutlu birey, mutlu aile, mutlu toplum'. Bu bizim 2011 seçim sloganımız. Tek amacımız bu hedefe ulaşmak için bütün gücümüzle siyaset yapmak" dedi.

Hafta sonunda gerçekleştirilen CHP'nin Parti Meclisi toplantısı ardından CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından açıklanan yeni Merkez Yönetim Kurulu'nda, CHP Sinop Milletvekili Engin Altay'a Gençlik Örgütlenmesi ve Gençlik Kollarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevi verildi.

"TÜRKİYE VE SİNOP İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"
Genel başkan yardımcılığı görevinin kendisine tevdi edilmesinin onur verici olduğunu kaydeden CHP Sinop Milletvekili Engin Altay, bundan sonra Türkiye'ye ve Sinop'a daha fazla hizmet etmek arzusunda olduğunu söyledi. Türkiye'yi arzu edilen noktaya taşımak için canla ve başla çalışacağını belirten Altay, "Sayın genel başkanımız bize çok önemli bir misyon yükledi. Kendisine teşekkür ediyoruz. Siyasette elde ettiğim başarılar, Sinop ve parti örgütüm içindir. Allah utandırmasın. Sinop'a, ülkemize ve partimize hayırlı olsun. Bu gerçekten önemli bir görevdir. Elimizden geleni yapacağız.

"MUTLU BİREY, MUTLU AİLE, MUTLU TOPLUM"
Türkiye'nin bölünmez bütünlüğü başta olmak üzere, sayın genel başkanımızın dediği gibi, 'mutlu birey, mutlu aile, mutlu toplum, başka bir hedefimiz yok'. Bu bizim 2011 seçim sloganımız. Tek amacımız bu hedefe ulaşmak için bütün gücümüzle siyaset yapmak. Türkiye'yi hep birlikte arzu edilen noktaya taşıyacağız" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com