İşte 'Düm Tek Tek''in Klibi! / Video

İşte 'Düm Tek Tek''in Klibi! / Video
Hadise'nin yeni klibi de çok ateşli... İşte ilk görüntüler ve şu ana kadar sürekli bant kaydıyla izlediğimiz Hadise'nin canlı performansı....

Arolat'ın "Şimdiye kadar yapılan çalışmaların en iyisi olmasını istiyoruz" dediği klibin görüntüleri internette yayınlanmaya başladı.

Moskova'da gerçekleştirilecek 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi temsil edecek olan Hadise'nin 'Düm Tek Tek' adlı parçasının klibi, reklam ve klip yönetmenliği yapan Metin Arolat tarafından çekildi.

'EN İYİSİNİ İSTEDİK'

Arolat'ın "Şimdiye kadar yapılan çalışmaların en iyisi olmasını istiyoruz" dediği klibin görüntüleri internette yayınlanmaya başladı. Klibin görüntüleri büyük ilgi gördü ve halktan tam not aldı. Yerli ve yabancı Hadise hayranları "Yeni video klip sıralamayı yükseltir" yorumlarında bulundu. "Bütün uğraşlarımız güzel bir iş olması için" dedikleri klibin bir dakikalık görüntülerinde alevler içinde Eurovision şarkısını söyleyen Hadise, güzelliğiyle de dikkat çekiyor. Şarkısını söylerken dans da eden Hadise'nin ismi de klibin sonunda alevler içinde ekrana yazılıyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com