İşte Egemen Bağış'ın Savunması...

İşte Egemen Bağış'ın Savunması...
Bağış'ın Meclis'teki savunmasının satırbaşları...

EGEMEN BAĞIŞ-ESKİ AB BAKANI

"Tehdit ve şantaj ile bizi susturamayanlar bu kez bu iddiaları gündeme getirdi. Herkes konuştu, biz sustuk. Bugünü bekledik. Artık susamayacağız, yutkunmayacağız.  Bize bu hain komployu kuranların iç yüzünü anlatmaya devam edeceğiz. Asla hukuk önünde hesaplaşmadan çekinmedik, dokunulmazlığımızın arkasına saklanmadık. 

"O KAYIT ALENİ BİR MONTAJ"

Ne garip bir çelişkidir ki dün bize irticacı yaftasını yaptırmaya çalışanlar, bu sefer siyasi bir montaj sem kaydı üzerinden imanımızı sorgulamaya çalıştılar. 20 yıllık arkadaşımla telefon görüşmemi montajlayıp, imanımızı sorguladılar. O kayıt aleni bir montajdır. Bun yönelik mahkemelerde girişimlerimiz başlamıştır. Bizim imanımızı sorgulamak kimsenizi haddi değildir, sizin hiç değildir. Bizi bilen bilir, bilmeyen de kendi gibi bilir. 

AB Bakanlığının kuruluşu olan Türkiye Ulusal Ajansı'nda yolsuzluk yapıldığını söylediler. Hakkında soruşturma açılmış birbürokratın e postasını çarşaf çarşaf yayınlandılar. Erasmus programının askıya alınacağını söylediler. Hamdolsun, hayatım boyunca ne şahsımın ne ailemin ne partimin başını öne eğecek bir şey yapmadım. 


RÜŞVET ALDIĞIM İDDİASI KÜLLİYEN YALAN

Rıza Zarraf'tan rüşvet aldığım iddiası külliyen yalandır. Babasına İtalya vizesi karşılığında 500 bin dolar almak... Ben de elbette bazı kişilere vize için yardımcı oldum, babası için de yardım talebi oldu ama başvuru bile yapmadılar. Alınmamış bir vize için nasıl rüşvet alınır!" (BEE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com