İşte F.Bahçe'nin borcu

İşte F.Bahçe'nin borcu
Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapılan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda denetleme kurulu, 01.01.2012-30.06.2012 dönemlerinde Fenerbahçe Kulübü Derneği'nin borcunun 178 milyon 862 bin 715 lira olduğunu açıkladı.
Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapılan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda denetleme kurulu, 01.01.2012-30.06.2012 dönemlerinde Fenerbahçe Kulübü Derneği'nin borcunun 178 milyon 862 bin 715 lira olduğunu açıkladı. Denetleme kurulunun raporuna göre, 6 aylık dönemde gelirler toplamı 75 milyon 747 bin 467 lira, giderler toplamı ise 78 milyon 635 bin 795 lira olurken, gider fazlası 2 milyon 888 bin 329 lira oldu.
 
Yönetim kurulu adına konuşan Genel Sekreter Talat Yılmaz, transfer çalışmalarının asbaşkan Ali Yıldırım ve teknik direktör Aykut Kocaman tarafından büyük titizlikle yürütüldüğünü kaydetti.
 
Yılmaz, "İhtiyacımız olan oyuncular transfer ediliyor. Transfer dönemi henüz kapanmadı, 5 Eylül'e kadar süremiz var. Ne alacağımız biliyoruz. Bu şekilde çalışıyoruz. Kaynakları israf etmeyi değil, tasarruflu kullanarak başarıyı yakalamayı istiyoruz" dedi.
 
Futbol takımının yaşanan olumsuzluklara rağmen geçen sezonu başarılı bir şekilde geride bıraktığını anlatan Yılmaz, "Geçen yıl hakkımız gasp edildiği için Şampiyonlar Ligi'ne katılamadık. Ancak bu yıl eleme maçlarını geçerek gruplara kalacağız" ifadelerini kullandı.
 
Başkan Aziz Yıldırım'ın bir yıldır aralarından uzak tutulmasının, hem kendilerini hem de başkanı hırslandırdığını dile getiren Yılmaz, "Başkanımızın vizyonuyla ortaya çıkacak yeni projeler, Fenerbahçemizi daha da büyütecektir. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Fenerbahçe'nin büyüklüğü ne tartışılır ne de engellenebilir" diye konuştu.
 
Londra Olimpiyatları'na Türkiye'den en fazla sporcu gönderen kulüp olduklarına dikkati çeken Talat Yılmaz, "Fenerbahçemizin büyüklüğünü, ülke sporuna yaptığı katkılarını bu tabloda görmekteyiz" şeklinde konuştu.
 
Toplantıda divan kurulu üyelerinin konuşmalarının ardından yeniden kürsüye gelen Talat Yılmaz, şubelerde yapılan değişikliklerle ilgili şunları söyledi:
 
"Voleybol şubemizden yönetim kurulu üyemiz Hakan Dinçay sorumludur. Burada yeni bir kadro kurma ihtiyacı hissediyorsa bundan daha doğal ne vardır? Abdullah Paşaoğlu'nun (Fenerbahçe Erkek Voleybol Takımı eski İdari Menajeri) da biz görev yerini değiştirdik, kendisi kabul etmedi ve üniversiteye geri döndü. Bunun konu olacak bir tarafı yok. İkincisi, Semih Özsoy arkadaşımız basketboldan sorumlu. Kadroyu kuran arkadaşımız değişim gerektiğini düşündü. Biz onun teklifini, tasarrufunu destekliyoruz."
 
Bu arada Fenerbahçe Kulübü'nün eski yöneticileri Ali Koç ve Cihan Kamer, yüksek divan kurulu toplantısı başladıktan sonra salona gelerek, toplantıyı takip etti.
 
Öte yandan, toplantının sonunda Paşalı Birol, "Taraftar, Aziz Yıldırım, yönetim el ele Fenerbahçe daha büyük hedeflere" yazılı pankartla yönetim kurulunun bulunduğu masaya doğru gitti. Üyeler bu pankartı alkışladı. Yüksek divan kurulu toplantısının ardından üyeler, havuz başında verilen iftar yemeğine katıldı.
 
Yüksek divan kurulu toplantısına 704 üyenin katıldığı bildirildi. (EAK)
Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com