İşte "Fenerbahçe'nin Avukatı'na" ulaşma yolları!

İşte "Fenerbahçe'nin Avukatı'na" ulaşma yolları!
Bir gazete, Fenerbahçe'nin şike soruşturmasıyla ilgili Belçikalı avukat Jean Louis Dupont'un İspanya'daki ofisini aradığını, ulaşamadığını ve fakat e-mail yoluyla bilgi alındığı haberini sayfalarına taşıdı.

O OFİSİN MAİL VE TELEFON NUMARALARI
Ama arkadaşların öğrenmesi gereken detaylar…
Taraf gazetesinin Barcelona'da görüşmek için randevu talep ettikleri yer Roca Junyent isimli hukuk müşavirlik firmasıdır. Yani bu firma Dupont'un birlikte çalıştığı dünyadaki pek çok hukuk firmasından birisidir.


Yani Taraf gazetesi Dupont'un İspanya'da birlikte çalıştığı Roca Junyent isimli hukuk bürosunun (+34 637 47 14 89) telefonunu aramış, daha sonra da; “jld@jldupont.eu” adresine mail atmıştır. Bu arada Madrid, Barcelona, Lleida, Girona, Mallorca ve Şangay'da bile bu hukuk bürosunun ofisleri vardır.


2 DAKİKADA BAKIN NASIL MAİL GELİR
Yabancı ülkeler ile çalışan ve mail trafiği yürüten insanlar çok iyi bilir. Böyle bir maile Taraf gazetesinin iddia ettiği gibi 2 dakikada cevap gelmez. 2 dakikada gelen mailler, “Şu anda ofisimde değilim. Mailiniz tarafımı ulaştırılmıştır” şeklinde gelen maillerdir. “jld@jldupont.eu” adresine siz de mail atarsanız size de iki dakika içinde cevap gelecektir! Yani hemen girin mailinize, Fransızca, Portekizce, İtalyanca İngilizce ve İspanyolca dahil pek çok dil bilen Dupont adına bu ofise mail atın. Emin olun size de 2 dakikada cevap gelecektir… ama Dupont'tan mı yoksa, otomatik bir mail mi, yoksa bir stajyere yazdırılan hazır mail mi? Onu biz bilemeyiz!


DAHA ÖNCE HİÇ KONUŞMAMIŞTI AMA?
Biz saf ve temiz olalım. Dupont gibi dünyanın bir numaralı spor avukatının sürekli bilgisayarının başında olduğunu sürekli maillerine cevap verdiğini düşünelim. Yüzlerce mail alan Dupont 2 dakikada bu maili cevaplar mı?.. Hadi diyelim Taraf'ın iddia ettiği gibi Fenerbahçe ile hiç! Görüşmedi… böyle büyük bir davanın kendisine gelme ihtimalini yok edip, şimdiye kadar Mourinho, Contador, G-14, Fenerbahçe'ye karşı FK Moskova, TFF'ye karşı Ankaraspor davalarıyla ilgili tek kelime konuşmayan Dupont 2 dakikada cevap verir mi?


TARAF GAZETESİNE YARDIMCI OLURUZ
Taraf gazetesindeki arkadaşlarımıza Belçikalı avukat Jean Louis Dupont'un “Boulevard Emile de Laveleye 65B-4020 Liege” adresindeki ofisini aramalarını ve buradan bilgi almalarını öneririz. Eğer Taraf gazetesindeki arkadaşlarımız Dupont'un yaşadığı şehir olan Liege'deki telefon ve faks numarasına ulaşamaz veya mail adresini bulamazlarsa biz onlara yardımcı olmaya hazırız!


DUPONT 2008'DE FENERBAHÇE'Yİ MAHKUM ETTİRMİŞTİ
Fenerbahçe'nin Dupont'u seçmesindeki en önemli ayrıntılardan birisi, Belçikalı avukatın daha önce açtığı bir davayla Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'nden alacaklarının dondurması olmuştu.


Önder Turacı 2008'da yılında Rus FK Moskova'yla sözleşme imzalamışdaha sonra bu sözleşmeyi feshederek Fenerbahçe'ye geri dönmüştü. Bu transferde aracılık yapan Dupont 280,000 euro talep etmiş ancak bu talebi Fenerbahçe tarafından reddedilmişti. Dupont bu gelişme üzerine CAS'ta sarı lacivertli kulüp aleyhine açtığı davayı kazanmıştı.


TFF'YLE DE DAHA ÖNCE KARŞI KARŞIYA GELMİŞTİ
Dupont Ankaraspor davasını da üstlenmiş. "TFF bu konuda hiçbir şekilde haklı değil. Konuda bahsi geçen ilgili maddenin, yüklenen suçla alakası yok" diyerek davayı kabul etmiş, fakat daha sonra davadan vazgeçilmişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com