İşte Fuhuş Çetesinin Asker Avlama Planı!

İşte Fuhuş Çetesinin Asker Avlama Planı!
Askerlere şantaj yapan fuhuş çetesine yönelik soruşturmada evi aranan Albay İbrahim S.'de çetenin eylem planı çıktı..

Emekliliğini isteyen Albay S.'nin evinde ele geçtiği iddia edilen dokümanlarda çetenin nasıl kadın temin ettiği ve terfisi gelen subay ya da generalleri ne şekilde tuzağa düşürdüğü ayrıntılarıyla anlatılıyor. Çete üyelerine hitaben yazılmış belgede, "Hayat kadınlarını temin ederken kendi bilgisayarlarınızı değil, tesisleri veya kıl olduğunuz kişilerin bilgisayarlarını kullanabilirsiniz... Askeri üniforma karşı tarafa güven sağlar." deniliyor.

Albay İbrahim Sezer'de ele geçirilen ve çete üyelerine hitaben hazırlanmış bir belgede 'özellikle askeri birliklerden internete girilmesi' tavsiyesinde bulunuluyor. Gerekçesi ise şöyle açıklanmış: "Bir olumsuzluk halinde askeri birliklerin kontrol edilme prosedürü olduğu için bu durum daha güvenli olacaktır. Ayrıca askeri üniforma ve mekan karşı tarafa güven vermekte, size kendisini daha kolay teslim etmesini sağlamaktadır. Askeri mekanlardan msn, netlog, face gibi görüşmelerin yasak ve bloke edildiğini düşünebilirsiniz, bu durumu u90 isimli küçük bir programla aşabilirsiniz." Belgede güvenliğin de elden bırakılmaması gerektiği belirtiliyor: "Kendi bilgisayarlarınızı kullanmayın. Tesisleri veya kıl olduğunuz kişilerin bilgisayarlarını kullanabilirsiniz. Özellikle netlog kendisini erkeklerin kollarına bırakmak isteyen karılarla doludur. Her türlü hatunu netlogda bulabilirsiniz."

'İNTERNETTE ARKADAŞ ARAYAN KIZLARIN HEPSİ ZEKA ÖZÜRLÜDÜR'

Yüz kızartıcı ifadelerin yer aldığı belgede çete üyelerinin subay ve generallere gönderecekleri kadınları sanal ortamda bulduktan sonra telefonla irtibat kurması isteniyor. Çeteye ait özel evlerde buluşulması önerilen belgede, taktikler şöyle sıralanıyor: "Sakın dışarıda yemekmiş, flörtmüş böyle şeylere girmeyin. Evin adresini kesinlikle vermeyin yakın bir yerde buluşun ve eve kendiniz götürün... Evli iseniz evli olduğunuzu söylemeyin. Askerliğinizi iyi kullanın, internet ortamında erkek arayan karıların hepsi zeka özürlüdür. Rütbe falan bilmezler. 'Komutanım ben' deyin. 'Yakında paşa olacağım' deyin. 'Dağda savaştım' deyin. Askerliğin tüm çekiciliğini kullanın. Gerçek adınızı kullanmayın mutlaka sahte isim kullanın." Tuzağa düşürülen kadınların fotoğraflarını çeken çete daha sonra bu kadınları Yüksek Askeri Şura'da terfi edecek albay ve amirallere gönderiyor.

Terfi edeceklerin listesi hazırlansın
Yine Albay İbrahim Sezer'de ele geçtiği öğrenilen bir dokümanda şu ifadeler kullanılıyor: "2010 YAŞ'ta terfi edebilecek tüm albay, tıığ, tümlerin listesi çıkarılacak. Bu şahıslar hakkında form düzenlenecek. Ailesi problemli olanlar ile yakınlarından emir ast ve emir subaylarından bilgi alınacak ve eğlence eğilimleri tespit edilecek. Teklif yapabilecek personel teklif edilecek. Lüx ve kontrolü elimizde olacak yerler ayarlanacak. Kameraların kalitesine dikkat edilecek. Hiçbir masraftan kaçınılmayacak. Özel yabancı uyruklu f.. ler ile Deniz Harp Okulu kızlar fantezi olabilecek mallar ayarlanacak. Elde edilen her bir görüntünün fiyatı ve pazarlanmasına ait durumlar tekrar görüşülecek. DHO (Deniz Harp Okulu) kızları Sezer ayarlayacak. Sadık T. kameralar ve düzenekler ile ilgilenecek. Kubilay bilgi toplayacak. Formları düzenleyecek. Alp K. listeyi hazırlayacak. Hakan Ç. yurt dışından gelecek özel f... lerle ilgilenecek. "

Kaynak: Zaman

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com