İşte Galatasaray'ın transfer sırrı

İşte Galatasaray'ın transfer sırrı
Transferde bombaları üst üste patlatan G.Saray'da işin sırrı ortaya çıktı.

Transferde bombaları üst üste patlatan Galatasaray'da, bütün operasyonu teknik direktör Fatih Terim bizzat kendisi yönetiyor.

EZELİ RAKİBE TRANSFERDE DE ÇALIM ATTI

Avusturya kampının ilk gününden bu yana antrenmanlarda bile cep telefonunu elinden düşürmeyen tecrübeli hoca, Sarı- Kırmızılı taraftarların bile umutlarını kestiği anda, iki önemli transferi sadece iki telefonla çözerek, ezeli rakiplerine sadece saha içinde değil, transfer piyasasında da önemli çalımlar attı. Hamit ve Burak'ın Galatasaray'ı tercih etmelerinde başrolü oynayan teknik adam, daha şimdiden Avusturya kampının yıldızı oldu. Öyle ki, başarılı teknik adam ne zaman elini telefonuna götürse, ertesi gün bir transfer bombası patladı. Önce Hamit'i arayarak Fenerbahçe'nin elinden kapan, ardından da Burak Yılmaz'ı arayarak Lokomotiv Moskova'ya imza atmak üzereyken masadan kaldıran Terim, hem bu oyunculara kendisi için özel ve önemli olduklarını hissettirdi hem de iyi bir teknik adam olmasının yanı sıra transferde de ne kadar işbitirici olduğunu gösterdi.

TERİM YÖNETİMLE SÜREKLİ TEMASTA

Tabii bu durum da, kampı takip eden medya mensupları arasında en çok konuşulup yorumlanan konu oldu. Teknik adamı önceki günkü antrenmanda da telefonla konuşurken görenler, "Hoca acaba yine kimin işini bitiriyor?" sorusunu sormaktan kendilerini alamadı... Ve fazla zaman geçmeden bu ismin Amrabat olduğu ortaya çıktı. Fatih Terim'in, futbol komitesi üyeleri, ikinci başkan Ali Dürüst, yöneticiler Abdurrahim Albayrak ve Ali Gürsoy üçgeni ile 24 saat boyunca devamlı temasta olduğu, ayrıca idari koordinatör Şükrü Hanedar ve idari menajer Cenk Ergün'ün de sürekli işbaşında oldukları bildirildi. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com