İşte Guti gerçeği!

İşte Guti gerçeği!
Eskişehir maçına henüz hazır olmadığı için gitmeyen, bugünkü idmana ise 'belim ağrıyor' diye çıkmayan Guti'nin, belindeki ağrılar bakın neden geçmiyor?

Lige Eskişehirspor yenilgisiyle başlayan Beşiktaş'ta gözler Maccabi maçına çevrildi. Eskişehirspor maçında forma giymeyen Guti, belindeki ağrılar nedeniyle bugünkü idmana da katılmadı.

GUTI'Yİ İLK 11'DE OYNATMAK İSTİYOR

İspanyol oyuncuyu Maccabi maçında ilk 11'de kullanmak isteyen Carvalhal'ın bugünkü taktik idmanında Guti'yi as takımda denemek istediği fakat Guti'nin sakatlığının çok da ciddi olmamasına rağmen idmana çıkmak istememesinin Carvalhal'ı çok kızdırdığı iddia edildi. Doktorlar ise Guti'nin belindeki sakatlığın dinlenmemeye bağlı olarak iyileşemediğini Portekizli teknik adama ilettikleri bildirildi.

ARKADAŞLARI İDMANDA O İSTİNYE PARK'TA

Guti, Carvalhal tarafından belindeki sakatlık nedeniyle Eskişehir'e götürülmemiş, İspanyol oyuncu sakatlığını bahane ederek maç kadrosuna giremeyen oyuncuların İstanbul'da yaptığı idmana da katılmamıştı. Fakat Guti, dinlenmek yerine arkadaşları idman yapacağı sırada İstinye Park'ta ortaya çıkmıştı.

ERNST'İN DURUMU DA CANLARI SIKTI

Bu arada antrenman sırasında sol arka adalesinde sertleşme olan Alman futbolcu Fabian Ernst, tedbir amaçlı olarak çalışmayı yarıda bıraktı. Ernst'in tedavisine başlandı. Carvalhal'ın Ernst'i Maccabi maçında ilk 11'de sahaya sürmek istediği için Alman oyuncunun sağlık durumuyla yakından ilgilendiği iddia edildi.

İŞTE GUTİ VE AŞKLARI-TIKLAYIN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com