İşte Guti ilgili son durum!

İşte Guti ilgili son durum!
Sansürsüzhaber, yöneticilere ulaştı ve sordu...

Beşiktaş'ta bugün sıcak saatler yaşandı. Bugün yayıncı kuruluş Lig TV ve DHA tarafından siyah-beyazlı yönetimin Guti Hernandez ile karşılıklı bir anlaşma sonucu sözleşmesini feshettiği ve 1 yıllık alacağının yarısının ödemeyi kabul ettiği ifade edilmişti. Bu gelişmelerin üzerine Emrah Karalinç, Beşiktaşlı yöneticilere ulaşarak son durumu sordu.

Mete Düren neler söyledi ?

Beşiktaş Kulübü Basın Sözcüsü Mete Düren, yıldız futbolcu Guti Hernandez ile ilgili henüz net bir şeyin olmadığını ve görüşmelerin sürdüğünü ifade etti. Düren, "Henüz söyleyeceğim bir şey yok. Bugün avukatlarla görüşme yapacağız. Karşılıklı anlaşma henüz yok. Netlik kazanmış bir durum da yok" şeklinde konuştu.

Ahmet Akpınar'ın görüşleri...

Öte yandan Beşiktaş Kulübü'nün Hukuk İşlerinden Sorumlu Üyesi Ahmet Akpınar ise Guti'nin gönderildiği şeklindeki iddialara yönelik olarak, "Resmi sitemizden bir açıklama yapmadık. Taraftarlarımız çıkan her habere inanmasın" dedi. Akpınar, siyah beyazlı taraftarların da, Beşiktaş'ın resmi yayın organlarından yapılmayan haberlere itibar edilmemesi gerektiğini söyledi.

Beşiktaş Kulübü ne açıklama yaptı ? 

Siyah-beyazlı kulüp, akşam saatlerinde Guti'nin sözleşmesinin feshi konusunda görüşmelerin başlandığını da Kamuyu Aydınlatma Platformuna bildirdi.


Haber : Emrah KARALİNÇ

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com