İşte Hagi'nin Yeni Takımı!

İşte Hagi'nin Yeni Takımı!
Bugünkü oylama sonrası gönderilmesi beklenen Rumen çalıştırıcı eski takımının başına geçecek..

Polat sözünü tutacak
Galatasaray ile Gheorghe Hagi'nin yolları bugün bir kez daha ayrılıyor. Polat'ın sezon sonuna kadar hoca değişimine gitmeyi düşünmemesine karşın, Hagi'nin "Göndermek istiyorlarsa erkekçe yüzüme söylesinler" açıklaması bardağı taşırdı. Bugün yapılacak yönetim kurulu toplantısında Hagi'nin geleceği oylanacak ve büyük ihtimalle de Rumen hoca ile yollar ayrılacak. "Başarısız olurlarsa Sezgin'i de Hagi'yi de gönderirim" diyen Polat, Sezgin'in ardından Hagi'yi de göndererek böylece sözünü tutmuş olacak.

Tazminatının peşinde
Bugün Romanya'dan dönecek olan Gheorghe Hagi, alınacak karara göre takımın başında idmana çıkacak. 1 milyon euro'luk tazminatı nedeniyle istifaya yanaşmayan Rumen çalıştırıcı ile Galatasaray'ın ortak bir noktada buluşması ve sezon sonuna kadar takımın başına Bülent Ünder ve Tugay Kerimoğlu'nun gelmesi bekleniyor. Öte yandan Hagi de boş kalmayacak gibi... Becali'nin Steaua Bükreş teknik direktörlüğünden istifa eden Lacatus'un yerine Hagi'yi getirmek istediği ifade edildi.

92 BİN KİŞİ 'HAGİ GİTSİN' DEDİ

Tarihinin en kötü dönemini geçiren Galatasaray'da taraftarlar Hagi'yi gözden çıkardı.
Bu konuda fotomac.com.tr'de bir anket düzenlenirken, oylamaya katılan 119 bin 222 kişiden 92 bin 482'si (Yüzde 78) "Hagi gönderilsin" dedi. Geriye kalan 26 bin 740 kişi ise (Yüzde 22) Rumen teknik adamın devam etmesini istedi.

İBRE DAUM'DAN YANA!

Galatasaray cephesinden gelen haberlere göre Polat ve ekibi Türkiye'yi iyi tanıması açısından Alman Teknik adam Daum'a teklif götürmeyi planladığı ünlü teknik direktörün de teklife sıcak baktığı öğrenildi.

fotomaç

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com