İşte Kaddafi'nin seks fantezileri

İşte Kaddafi'nin seks fantezileri
İngiliz BBC4 kanalının hazırladığı “Kuduz Köpek – Kaddafi’nin Gizli Dünyası” adlı belgeselin ortaya çıkardığı gizli dairede 70’li yılların modasına göre dekore edilmiş bir yatak odasının yanı sıra bir de jinekolojik muayene odası bulunuyor.

Bu muayene odasında Kaddafi’nin ünlü “kadın korumalarının” diktatörün cinsel ilişkiye girmek için seçtiği kadın ve erkekleri “hastalık taşımadıklarına emin olmak için” muayeneden geçirdiği ve hamile kalan kadınlara ilkel şartlarda kürtaj yaptığı iddia ediliyor.

 
Ayrıca aynı kompleksin içinde bulunan televizyon odalarında gençlere “lideri tatmin etmeyi öğrenmeleri için” zorla pornografik filmler izletildiği de düşünülüyor.
 
Libya’yı 43 yıl boyunca yöneten Kaddafi’nin en küçüğü 14 yaşında olan cinsel partnerlerini düzenli olarak yaptığı okul ve üniversite ziyaretlerinde seçtiğine inanılıyor.
 
Diktatörün beğendiği öğrencilerin, Trablus Üniversitesi ve devlet saraylarında bulunan resimleri yayınlanan daireye benzer komplekslere yerleştirildiği ve kimi zaman yıllarca alıkonulduğu biliniyor.

 
Şu anki Libya yönetiminin yardımları ile hazırlanan BBC belgeselinde ayrıca Kaddafi’nin Küba’nın başkenti Havana’da yabancı ülkelerdeki düşmanlarını öldürtmek için bir “kiralık katil timi” kurduğu iddia ediliyor.
 
Belgesel İngiliz televizyonlarında 3 Şubat günü yayınlanacak. (UGE)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com