İşte kadınların terk etme nedenleri

İşte kadınların terk etme nedenleri
Kadınların "terk etme " nedenlerinin neler olduğunu merak ediyor musunuz? Burcuna bakın önleminizi alın...
Koç kadını
 
Koç ilişkisi yaşayanlar bilirler. Âşık olur, iç geçirir, deli eder, , terk edilir, intikam alır, dost kalır, düşler kurar barışır, sebepsiz yok olur, Aklına koyduğunu mutlaka gerçekleştirmek ister ve çizdiği yolda hiç şaşmadan ilerler. Zamanı kullanmayı iyi bilir ve çalışkandır. Aldatılmamayı mutlaka dile getirir. Terk ederken size rahatlıkla; ‘Ben söylemiştim baştan’ diyebilir. Paylaşmaz,  bitirir. Zorlukları, Daima çok konuşulacaksınız.
 
Boğa kadını
 
Delicesine istenmek. Size tapma derecesinde âşıkmış gibi davranır. Duyguları o kadar hızlı hareket eder ki, Sizden beklentileri yüksektir. Boğa'nın olumlu sayılamayacak ilk özelliği sahiplenici olması, ikincisi ise inatçılığıdır. Birçok kadına göre daha cesurdur, problemlere sabırla göğüs gererler ama damarına basarsanız… Hallerinden şikâyet etmezler, sadıktırlar, Aldatılırsa, katlanır, küser, kucak açar, , hain planlar yapar, zıtlaşır, karalar bağlar, çekip gider.  Zorlukları: ilk yılları on ile çarpın. Katlanabileceğiniz ve idare edebileceğiniz bir düzeyde mi yoksa hayat onunla katlanılmaz mı olur? 
 
İkizler kadını
 
Neşeli, hayat dolu, esprili, zeki bir kadındır. Kendini bir insana adaması gerçekten zordur. Bu burçla bir ilişki yaşamak harikuladedir. Sizi tüketmez… Neşeli, hayat dolu, esprili, zeki bir kadındır. Kendini bir insana adaması gerçekten zordur.. İlişkilerinde soğuk gibi görünmeleri kalpsiz olduklarını göstermez. Nasıl para kazanacağını ve kazandığını nasıl harcayacağını bilir; ayrılık sinyali aldığında sizi terk edip acılara sürüklerken… Göze alır, , söz verir, değişir, acı çeker, içi sızlar, bazen yalnız, bazen kalabalık, dolaşır, savaşır, köşe kapar, hava atar, nefret eder Zorlukları: Onu değiştirmeye çalıştırmayınız
 
Yengeç kadını
 
Yalnız kalma korkusuna dikkat! Nedense yalnız kalmak hep zor gelir. Sorun sende değil bende’ kafası taşır. Bütün klişeleri bu duygusal burçta görmeniz mümkündür: ‘Seni istemiyorum ama hayatımda varlığını istiyorum.’ Hiçbir zaman tam olarak sizi terk etmez. Sizi gel-gitlerinle boğar. Yeni bir ilişkiye başladığı anda ne ses gelir ne soluk Eleştirilmekten, reddedilmekten hoşlanmazlar. Şüphecidir. Onun aklından ayrılık fikri kesinlikle geçmez geçerse, Hızlı ayrılır, kaçar, kovalar, rüzgâr olur, fırtına biçer, , emeğini harcar, siler geçer, kapris yapar, sıkılır, özler, döner. Zorlukları: yüz ifadesinden anlamaya bakın.
 
Aslan kadını
 
Aslan burcu kadını hep imkânsızı ister, Birçok üstün özelliği ile ayrıcalıklı bir kadındır; akıllı, zarif, güzel, popülerlik sahibi, çekici. Sessiz sakin, sevimli, kibirli ve gururlu olduklarını açıkça gösterirler. Lüks yaşamayı severler, yürekli ve cömerttirler, fakirlik görmekten hoşlanmazlar, bu onları bunalıma sokar. Bazen beklemek gerekir Ayrılığın gerçek nedeni ve objektif değerlendirme nedense en sona bırakılır. Çünkü her şeyden önce; ağlamak, uykusuz geceler geçirmek, yakın dostlarınızla saatlerce ilişkiniz hakkında konuşup üzüntüyü paylaşmak gelir. Siz aldatmıyor ama sürekli aldattığından şüpheleniyorsa. Ciddiye alır, hiç susmaz, göz oyar, inat eder, vazgeçer, çok sever, boş verir, , Avantajları: onunla aşk çok güzeldir! 
 
Başak kadını
 
Bu burcun kadını, Kendini zaman zaman dünyanın en önemli insanı olduğunu düşünür, asla rakip kabul etmez. Siz ne kadar ben doğruyum deseniz de kafasına ayrılığı koymuşsa siz yanlışsınızdır Sizi terk ederken hafızası silinir. Umursamaz, alaycıdır ve yalnız kalmadığı sürece size asla açık kapı bırakmaz. o an ayrılmak mı istedi canı; ‘Olmuyor bitti-gitti’ diye haykırır. Enerjinizi alacağı gibi, sizi yolunuzdan alıkoyarak ileride yaşayacağınız ilişkilerden de mahrum bırakacaktır. Bu burç pire için yorgan yakar, zeki, eğlenceli, hep ister, söz verir, karar alır, olgun durur, Zorlukları: Sizi aramazsa...
 
Terazi kadını
 
Terazi kadını, Aklını sizi yönetmeye ayırır. Özellikleri zariflikleri, yetenekleri ile gözde olmaları ve ağırbaşlı olmaları olarak sayılabilir. Zaman zaman sizden bütün önceliklerinizi unutup sadece onla ilgilenmenizi beklerler. Güvensizlik onları derinden yaralar. Zincire vurulmuş bir esir gibi hissederler. Bu bunalımı yaşayan bir kadın, birlikte olduğu erkeği ne kadar seviyor olursa olsun bir noktadan sonra çıkmaza girer ve çözümü ayrılıkta bulur. Anne olur, patron kalır, , keyif alır, neşe verir, güldürür, ağlatır, oyun oynar, kazanır, Teraziyi tartın. kendinizi bertaraf edemeyeceğiniz, sevgi yükleri, beklentiler, birilerini kırma ihtimali... Zorlukları: Hangisi daha ağır geldi?
 
Akrep kadını
 
Bir akrep burcu kadını ilişkinizde size soğuk davranmaya başlamışsa Ayrılık günü gelip çatmıştır. Akrep burcu ayrılmadan önce sizi ayrılığa hazırlar. Artık yanınızda kahkaha atmaz, depresif hallere bürünür, soğuk ve kararlıdır. Geçmişle yaşamayacağını size anlatmadan sizi terk etmek istemez. Çünkü en tahammül edemeyeceği şey, geçmişten bahsetmeniz bahsetme… Bunun için bütün koşulları sağlar ve sizi ondan sonra terk eder. Ayrıca, akrep kadınların bir diğer belirgin ayırt edici özelliği çok kıskanç olmalarıdır. Panter olur, tükenmez, bu liste de uzayıp gider... İşin aslı, hafife almayın Zorlukları: Çok seviyor(d)um..!
 
Yay kadını
 
Yay burcu kadını çabuk sıkılır bundan dolayı size olan ilgisini canlı tutmanız oldukça zordur. Çok hevesli görünmek, çaresiz oldukları izlenimini vermek istemezler. Sevgisini gizlemeyi tercih eder çünkü terk ederken eline koz vereceğini düşünür, bunun kendine karşı kullanılmasından çekinir. Onun için; onun kuralları, onun yaşamı, onun ilişkisi vardır. Bu ilişkiyi tek başına sırtlanmış gibi davranması çok normaldir. Sizi terk ederken yeniden onu arzulayacağınıza çok emindir, bu yüzden sizi üzmekten, size hakaret etmekten çekinmez. Hamle yapar, düşündürür, yorar, zafer kazanır, ateş olur yakar, Avantajları: Gösterişli olmalısınız ki ilgisini çekebilesiniz. 
 
Oğlak kadını
 
Oğlak burcu kadını daha evcimen, daha yumuşak bir burçtur. . Aşka fazlasıyla inanan çok çabuk âşık olduğunu zanneden bir burçtur. Sizi terk ediyorsa, tek sebebi size âşık olmadığını anlamış olmasıdır. Ayrılırken vicdan azabı çeker, bu suçluluk duygusu ile zannedersiniz ki sizi terk etmiyor sizinle yeniden, beraber. Eğer gerçekten istediğiniz oysa sıkı bir mücadeleye hazır olun çünkü ancak böyle onunla bir ilişki kurabilirsiniz. Zamanınızı onun için harcamanız, şefkatli yanınızı ona göstermeniz zamanla meyvelerini verecektir. Âşık bir oğlak kadınını tanımlamak için 2 kelime yeterlidir: Âşık, sınır tanımaz. Çocuk olur, küçük kalır, çılgın olur, çeker gider, Zorlukları: zor" bir kadınla birlikte olmak istemediğine karar vermesine neden olabilir.
 
Kova kadını
 
Kova kadını, kötü giden ilişkilerindeki tüm alarm sinyallerini görmezden gelmeye çalışır. Sorun görmüyorum! Bu konudaki olumsuz yorumlarını duymuyorum! Sorunları konuşmayı ret ediyorum! İlişkideki tüm olumsuzlukları hasıraltı edelim! İyi niyetinin erkeğinin kaprislerle suiistimal edilmesinden hoşlanmaz ve ne yaparsa yapsın sevgilisini mutlu edemeyeceğini anladığında Bütün klişeleri altüst eder Sizi terk ederken; ‘Seni ölene dek seveceğim ama gitmem lazım’ gibi laflar edecektir. Güldürür, ağlatır, oyun oynar, su gibi akar, durur, gitti mi hiç mi hiç gelmez. Avantajları: artık bu kadar "özel bir kadınla…
 
Balık kadını
 
Balık burçları ilişkiye başladığı gibi ayrılır. Neden ayrıldığını bilir, ne kendini suçlar ne sizi. Hatta sizi arayıp ayrılık konuşması bile yapmaya tenezzül etmez. Onun için bitmiştir ve inanır ki bir ilişki biterse bir dostluk başlar. Fakat bunu sizinle paylaşmaz, … Size neden ve sebepler sunamaz, Yıkılma: En ölümcül haller dışında hiçbir üzüntünde onun üzerine yıkılmayacaksın. O senin doktorun, psikologun değil, sevgilin. Emek harca: İlişkinin ihtiyaçlarını hassas bir görü ile saptamaya gayret edeceksin. Yenmek" için kavga etmeyeceksin. Gönül alır, yürek açar yorar, keyif alır, neşe verir, Avantajları: En önemli şey, o ve sensin. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • 'Mis gibi kokmak' isterken sağlığınızdan olmayın09 Ekim 2014 Perşembe 11:55
 • Yeni Trend ıslak makyaj09 Ekim 2014 Perşembe 11:33
 • Estetikte bu yılın Top 5′i29 Ağustos 2014 Cuma 16:29
 • Ölümle tehdit edilen 5483 kadın, bugün oy kullanamayacak10 Ağustos 2014 Pazar 12:30
 • Cinsel saldırılarda yüzde 47 artış08 Ağustos 2014 Cuma 15:01
 • Öz kızına 10 yıl boyunca tecavüz etti07 Ağustos 2014 Perşembe 13:26
 • Kadın cinayetinde skandal karar31 Temmuz 2014 Perşembe 12:15
 • Canlı yayında doğum yapacaklar05 Haziran 2014 Perşembe 20:31
 • Mutlu kadın için 16 yasak29 Mayıs 2014 Perşembe 20:31
 • Unutkan kadınlara öneriler!..02 Mayıs 2014 Cuma 23:50
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com