İşte muhteşem cariye

İşte muhteşem cariye
Yeni sezona önemli takviyelerle girmeye hazırlanan ‘Muhteşem Yüzyıl’da kadroya ‘Firuze’ rolüyle katılan Cansu Dere, haremin yeni gözdesi olmaya aday. Oyuncu, “Yağmur-Durul Taylan Kardeşler, çalışmak istediğim yönetmenlerdi” diyor.
Konuk oyuncu olarak diziye giren Cansu Dere, eğitimli oluşu, şiire olan yatkınlığı, Farsça’ya olan hakimiyeti ve şifayla birlikte huzur veren haliyle Sultan Süleyman’ın dikkatini çekecek ‘Firuze’ karakterini canlandıracak. 
 
Acem topraklarında yaşayan bir hanedan ailesinin asil kızı Firuze’nin ailesinin üzerine çöken kara bulutlar onu, topraklarından ayırır. Yolu bu şekilde saraya düşen Firuze, haremin en dikkat çeken karakteri olmayı başarır. 
 
Dere, “‘Muhteşem Yüzyıl’ emek harcandığı belli olan, seyretmenin keyfi dışında  kamera arkasını da merak ettiğim başarılı bir projeydi. Taylan Kardeşler de çalışmak istediğim yönetmenlerdi. Bir de üzerine, okuduğumda beni etkileyen ‘Firuze’  karakteri de eklenince, benim için ‘Hayır’ denilemez bir teklif haline geldi” diyor. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com