İşte o dehşet evi!

İşte o dehşet evi!
İstanbul Fatih'deki dehşet evinin görüntüsü. Ve o görüntülerde dikkat çeken eski harebe bir kanepe. Kılıfsız ve örtüsüz bu eski kanepede sekiz yıl boyunca bir ceset vardı.
Dün Hasan Çetinkaya adlı hurdacının tesadüfen bulduğu cesedin ardından evde arama yapan polis artık kemikleri kalan Emine Öncel'in cesedine ulaştı. Polisin evde cesedin kokmasını önleyecek bazı ilaçlar bulduğu iddia edildi.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYIN!
 
Harebe halde olan ve önceden yumruklanarak kırıldığı belli olan kapıdan içeri bakıldığında üst üste geçmiş dağınık halde eşyalar, kırık dökük bir ev görüldü. Bu evde herkesin kanını donduran o olay yaşındı. Hala olayın şokunu yaşayan ve geceyi uykusuz geçiren hurdacı Hasan Çetinkaya aynı işi yaptığı kardeşi Gürsel Çetinkaya'yla birlikte bugün yine dehşet evinin önündeydi. 
 
O ANLARI BİR KEZ DAHA YAŞADI
 
Dün akşam üzeri yaşadığı korkunç olayı halen etkisinde olduğunu söyleyen Çetinkaya, eve nasıl gittiğini, cesetle nasıl karşılaştığını, kendisini kapıda bekleyen kardeşiyle birlikte kaçıp, polise nasıl haber verdiğini ayrıntılarını anlattı. Hurdaları almak için Nazan Öncel tarafından çağırıldığını anlatan Çetinkaya, hayatında gördüğü en pis ve dağınık evle karşılaştığını söyledi. 
 
Kanepeyi almak istediğini ve bu sırada örtüyü kaldırdığını anlatan Çetinkaya, "Kemikleri gördüm, bağırarak dışarı kaçtım. Kaçarken, kapı önündeki tahtaları devirdim. Sonra polisle birlikte geri geldim. Polis kenarda beklerken ben kapıyı çaldım. Nazan hanım eşyaları alacağımı sanıp kapıyı bana açtı. Polisler de benden sonra içeri girdi. Polisler ceseti gösterip 'bu ne' diye sordular. O da 'annem' diye yanıtladı " şeklinde konuştu. 
 
AKLİ DENGESİ BOZUKTU
 
12 yıl önce Babası Naci Öncel'i kaybeden ve annesiyle birlikte babadan kalma evlerine kapanan 45 yaşındaki Nazan Öncel, komşuları tarafından akli dengesi bozuk bir kişi olarak tanımlandı. Öncel'in zaman zaman evin balkonuna çıkıp etrafa bağırdığı, kimseden yardım istemeyip, yakın akrabalarını bile eve almadığı öğrenildi. Aynı sokakta yaşayan Öncel ailesinin bir hemşehrisi de yıllardır o eve gitmediklerini, eve kimsenin alınmadığını söyledi. 88 yaşındaki anne Emine Öncel'in öldüğünü duyduklarını ve cenazesinin belediye tarafından kaldırıldığını sandıklarını da sözlerine ekledi. Sekiz yıl boyunca cesedin nasıl olupta kokmadığı sorusu yanıtsız kalırken, polisin evdeki aramalarında bazı ilaçlara rastladığı iddia edildi. Molla Gürhani Mahallesi sakinleri olayın şokunu yaşarken Öncel ailesiyle aynı apartmanda oturan komşuları konuşmaktan kaçındı. (SNK)
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com