İşte Podolski'yi G.Saray'a getirecek firma!

İşte Podolski'yi G.Saray'a getirecek firma!
2006 ila 2009 yılları arasında dünyanın en fazla kazanan futbolcuları arasında (yıllık 11.3 milyon dolar) yer alan Podolski'nin Türkiye'ye getirmek isteyen kurumun ise Almanya'da yer alan Gazi firması olduğu ortaya çıktı.

Almanya'daki pazar payını artırıp Türkiye pazarında da yerini büyütmek isteyen Gazi'nin, Podolski'nin alacaklarını karşılamayı tahüt ettiği iddia edildi.


FINKE VE SOLBAKKEN MORAL BOZMUŞTU
Öte yandan FC Köln Genel Menajeri Volker Finke, kendisini 3 gün önce Türkiye'den arayan bir kulüp yetkilisine Podolski'yi bırakmak istemediklerini açıkça söylediğini belirmiş, teknik direktör Stale Solbakken ise, Podolski'nin sezon sonuna kadar takımda kalacağına yüzde yüz inandığını söylemiş.


HORSTMANN DURUMU DÜZELTTİ
Finke ve Solbakken'in yaptığı bu açıklamaların ışığında akşamüzeri kulüp müdürü Claus Horstmann ise 'Daha önce onun için resmi bir talep gelmedi. Ama teklif geldiği andan bizim için Poldi'yi satmak sorun değil' dedi.


Finke ve Solbakken'in açıklamalarının taraftarı sakinleştirmek için yapıldığı, Horstmann'ın açıklamasının ise şirket olan Köln'ün borsa manipülasyonu konusunda sıkıntı çekmemesi için yaptığı iddia edildi.

SANTOS'U ALDATAN GÜZEL-TIKLAYIN

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com