İşte seyir yasağı kaldırılanlar

İşte seyir yasağı kaldırılanlar
Şike soruşturmasında flaş gelişmeler yaşanıyor...

Şike ve teşvik soruşturması kapsamında yürütülen soruşturmada tahliyeler başladı. Tayfur Havutçu ve Serdal Adalı'nın da aralarında bulunduğu 8 kişinin tahliye edilmesinin ardından 68 kişinin de statlara giriş yasağı kaldırıldı.

İşte o isimlerden bazıları şunlar; İbrahim Akın, İskender Alın, Ümit Karan, Korcan Çelikay, Cengiz Demirel, Doğan Ercan, Emmanuel Emenike, Fatih Akbaba, Gökçek Vederson, Hikmet Karaman, Mahmut Boz, Mehmet Şen, Mustafa Ulaş Ortakkaya, Serdar Kulbilge, Sezer Öztürk, Şükrü Ongan, Zafer Önder İpek, Sercan Yıldırım, Murat Şahin ve Tayfur Havutçu.
 
Sadri Şener ve Göksel Gümüşdaş da dahil olmak üzere 36 kişinin daha statlara giriş yasağı sürüyor. 
 
Öte yandan Bursasporlu Gökçek Vederson'un yasağı kalktı. Bu akşamki Fenerbahçe maçında teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın görev vermesi halinde forma giyebilecek.
 
Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören; "Serdar Adalı, Tayfur Havutçu ve Ahmet Ateş'in tahliye haberini, Londra'ya gitmek üzereyken Doğan Haber Ajansı'ndan öğrendi. Demirören, "Onlar içirede biz dışarıda acıyı çektik, sevincimiz sonsuz. Camiamıza Allah hiçbir zaman böyle bir durum yaşatmasın" dedi.
 
Ayrıca Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın tutukluluk halinin devamına karar verildi. (ERK)

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com