İşte Silikonlu Canlı Bomalar!.

İşte Silikonlu Canlı Bomalar!.
Gizli servisler MI6, CIA ve MOSSAD, kadınların silikonlu göğüslerine bomba yerleştirilen yeraltı ameliyathanelerini bastı. 5 ülkedeki operasyonlarda, 12'si cerrah 46 kişi tutuklandı...

Terör örgütleri, 'canlı bomba' konusunda yeni bir teknolojiyi kullanmaya başladı... Kadınların silikonlu göğüslerine ve erkeklerin kalçalarına yerleştirilen bombalar, büyük panik yaratıyor. İngiliz İstihbarat Servisi MI6, Amerikan Merkezi Haberalma Teşkilatı CIA ve MOSSAD ajanlarının son 1 yılda yaptığı baskınlarda, 12'si cerrah, birçoğu 'canlı bomba' kadın toplam 46 kişi etkisiz hale getirildi. Birçoğunun ameliyat sırasındaki baskınlarla yakalanması üzerine istihbarat birimleri, bu konunun büyük facialara yol açabileceğine dikkat çekti.

 Bu yöntemlerin, Londra'da eğitim görmüş Nijeryalı Ömer Faruk Abdülmuttalib'in ABD'de bir yolcu uçağını havaya uçurma girişiminden sonra iyice kullanıldığını belirten uzmanlar, son derece korkunç bir açıklama yaptı. İngiliz istihbaratçılar, "İyi bir cerrah bombaları yerleştirirse, hiçbir X-Ray cihazında görünmez. Çünkü silikonlu bölge bir çeşit iletkenlik sağlıyor ve tellere ihtiyaç duyulmuyor. Tellerin olmadığı bir bomba da görünmez. Maalesef çok büyük bir tehlike" dedi. Bu arada ABD'li yetkililer silikon bombaları fark edecek bir cihaz üzerinde çalışıyor. Ancak silikonun içindeki barutu ve küçük misketleri görecek cihaz, henüz yapılamadı.

 HAVALİMANLARI BU TEHLİKEYE ÇARESİZ

Dünyanın en güvenli havalimanları da silikon bombalarına karşı çaresiz. Metal alaşım ve tellerinden oluşan bomba türlerine karşı hazırlanan güvenlik cihazları, silikon bombalarına çare olamıyor.

ABD ve İngiltere'de alınan bir karara göre, havalimanlarında dikkat çeken silikon göğüslü kadınlar özel bir odada sorguya alınacak. Ancak bu uygulamanın, birçok masum insanı da zor durumda bırakacağı eleştirileri beraberinde getirdi. Londra'daki bazı sivil toplum örgütleri de alınan bu kararın kesinlikle uygulanamayacağını açıkladı

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com