İşte Tayfur'un alternatifi!

İşte Tayfur'un alternatifi!
Beşiktaş yönetimi hem Tayfur Havutçu'yu kaybetmek istemiyor, hem de ara dönemde takımı idare edecek bir teknik direktörü göreve getirmeye çalışıyor.

Beşiktaş yönetimi hem Tayfur Havutçu'yu kaybetmek istemiyor, hem de ara dönemde takımı idare edecek bir teknik direktörü göreve getirmeye çalışıyor. İşte bu dönemde Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile Yunanistan Milli Takımının Portekizli teknik direktörü Fernando Santos'la, geçtiğimiz günlerde Madrid'de Jorge Mendes'in de bulunduğu bir toplantıda bir araya geldiği iddia edildi.

Yunan basınında yer alan iddiaya göre Beşiktaş Başkanı Demirören, Mendes'in de yakın dostu olan Santos'a, Havutçu cezaevinden çıkana kadar Beşiktaş'ı çalıştırmasını teklif etti. Bu dönemde milli maç yoğunluğu olmadığı için Portekizli teknik adamın teklife sıcak baktığı, Yunan Futbol Federasyonu ile yaptığı özel sözleşme gereği Santos'un istediği takdirde bir kulüp takımı ile çalışmasının önünde de engel bulunmadığı iddia edildi.

Santos'un aldığı yüksek ücret nedeniyle Yunan basını tarafından eleştirilen Yunan Futbol Federasyonu Başkanı Sofoklis Pilavios'un da teklife sıcak bakacağı, hatta Pilavios'un, Santos'un maaşını bu dönemde Beşiktaş'a ödetmek de isteyeceği yine Yunan basınında yer alan iddialar arasında.

 

 

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com