İşte Tunceli'deki çatışma anı! /VİDEO

İşte Tunceli'deki çatışma anı! /VİDEO
PKK'lıların Tunceli'de halı saha ile farklı noktalardaki özel harekat polisi koruma noktalarına yaptığı saldırının amatör kamerada çekilen görüntüleri ortaya çıktı.

Farklı noktalardaki saldırılar detaylı bir şekilde görülüyor. Tunceli'de 4 Eylül Pazar günü saat 21.40 sularında halı sahada top oynayan polisler ve Esentepe ile Yenimahale'de bulunan 2 özel haraket polisi koruma noktasına eş zamanlı olarak PKK'lıların yaptığı saldırının amatör kamera ile çekilen görüntüleri ortaya çıktı. Bir cafede arkadaşları ile birlikte çay içtiği sırada silah seslerinin gelmesi üzerine cep telefonu gördüklerini kaydeden bir kişi, saldırı anını saniye saniye kaydediyor.

Özellikle Yenimahalle'deki özel harekat timi güvenlik noktasına yapılan saldırıyı tüm detayları ile kaydedilen amatör görüntülerde, halı sahaya yapılan saldırı da görüntü alanına giriyor.

Görüntülerin son bölümünde halı sahada top oynayan polislere yapılan saldırı sırasında atılan kurşunların çok yakından geldiği görülürken, şiddetli silah sesleri de net bir şekilde duyuluyor

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com