İşte Ünlü Oyuncuların Reklam Fiyatları

İşte Ünlü Oyuncuların Reklam Fiyatları
Ünlü oyuncular, dizilerin yanı sıra boy gösterdikleri reklam filmleriyle de servetlerine servet katıyor...

Cem Yılmaz, Beren Saat ve Pınar Altuğ gibi isimler, reklamlarda oynayarak adeta para basıyor. Ünlü isimler rol aldıkları projelerin yanı sıra oynadıkları reklam filmleriyle de dikkat çekiyor. Popüler markalar ürünlerinin tanıtımı için yıldızları seçerken, kesenin ağzını da açıyor. Reklam başına 100 bin lira alan oyuncular kadar, yıllık milyon dolarlara imza atanlar da var...

İşte, ünlüler âleminin reklam zenginleri:

TİTİZ HANIMA 500 BİN TL
PINAR ALTUĞ:
'Çocuklar Duymasın' dizisinin 'Meltem'i Pınar Altuğ, "Biz titiz hanımlar..." sloganıyla yer aldığı Persil reklamından yıllık 500 bin lira alıyor.

BİR BÖLÜME 100 BİN LİRA
NURGÜL YEŞİLÇAY:
Ünlü oyuncu, Tivibu reklamlarında oynuyor. Yeşilçay'ın bir süredir ekranda dönen reklam için 100 bin lira aldığı söyleniyor. Reklamın bir başka versiyonunda da Uğur Yücel yer alıyor. Yücel bu reklam için 200 bin lira almış. Yeşilçay aynı zamanda Filli Boya'nın yeni reklam nserisinde de yer alıyor.

VARLIKLI TIR ŞOFÖRÜ
KENAN İMİRZALIOĞLU:
atv'de yayınlanan 'Ezel dizisinin yıldız oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, Pepsi reklamlarıyla ekrana geliyor. Reklam kampanyası için TIR şoförü olarak kamera karşısına geçen İmirzalıoğlu'nun, Pepsi'yle 350 bin liraya anlaştığı haberleri gündeme gelmişti.

'UÇARAK' KAZANIYOR
BEREN SAAT:
Ünlü oyuncu, bu sezon 'Fatmagül'ün Suçu Ne?' dizisinin dışında reklam yıldızı olarak da gündemde. Bir deodorant markasının yüzü olan Saat'in firmadan 500 bin dolar aldığı biliniyor. Beren Saat'in 'uçtuğu' reklamdan da 600 bin dolar aldığı söyleniyor. Ünlü oyuncunun, cips firmasının yeni reklam serisinde de 1 milyon dolar karşılığında oynadığı belirtiliyor.

YILDA 7.5 MİLYON DOLAR
CEM YILMAZ:
Birçok firmanın yüzü olan ünlü komedyen, 2007 yılında Türk Telekom'la el sıkıştı. O dönem Yılmaz'ın firmadan, bir yılda çekeceği 44 reklam filmi için 2.5 milyon dolar ücret aldığı söylenmişti. Ünlü komedyenin Türk Telekom'la 2008 için 5, 2009 için de 6 milyon dolarlık anlaşma yaptığı gündeme gelmişti. Yılmaz'ın, Türk Telekom'dan, 2010'u kapsayan anlaşma karşılığında 7.5 milyon dolar aldı.

THY'DEN 300 BİN DOLAR
KIVANÇ TATLITUĞ:
Ünlü oyuncu, geçtiğimiz aylarda THY'nin reklam filminde rol almıştı. Bu reklam filmi için 300 bin dolar kazandığı öne sürülen Tatlıtuğ, ardından Mavi Jeans ile anlaştı. Ünlü oyuncunun 250 bin dolara Mavi Jeans'in yüzü olduğu konuşuldu. Tatlıtuğ, Yedigün firmasıyla da 750 bin dolara anlaştı. Tatlıtuğ'a reklamda dört kız hayranı eşlik edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com