İşte Yeni İnönü Stadı!

İşte Yeni İnönü Stadı!
Beşiktaş Kulübü, yeni stad için Kültür Bakanlığı'ndan 'veto' yemesine rağmen çeşitli şirketlerin projelerini inceliyor...

Beşiktaş Kulübü'nün en büyük hedeflerinden biri olan yeni stad projesi camia tarafından büyük beklentiler yaratmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda kulüp yeni stad projesini Anıtlar Kurul'ndan geçiremese de çeşitli şirketler siyah-beyazlı kulübe projelerini sunmaya devam ediyor.

Fi-Yapı İnönü Stadı'na yeni ve görkemli bir görünüm kazandırmak için kolları sıvayan Beşiktaş Kulübü'ne geçtiğimiz yıllarda bir çok proje sunulmuş, hatta TFF destekli bir proje de kulübe sunularak incelenmişti. Ancak Architizer isimli şirket kulübe sunduğu projeyi internet sitesinden yayınlayarak 'Yeni İnönü Stadı' projesiyle taraftarların ilgisini çekmeyi başardı. Şık görünümü ve stad çevresindeki yolların da büyük bir değişiklik yapılarak sergilendiği proje şimdiden siyah beyazlıların beğenisini kazandı.

Kültür Bakanı Ertuğrul Günay'dan bölgenin tarihi yapısını bozacağı gerekçesiyle sık sık 'veto' yiyen yeni stad projesinin gelecekte nasıl bir karara bağlanacağı ise merak konusu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com