İstifa eden yönetimden ilk açıklama!

İstifa eden yönetimden ilk açıklama!
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanlarından Ertunç Soğancıoğlu, ilk bilgileri verdi.

Beşiktaş Kulübü asbaşkanlarından Ertunç Soğancıoğlu, yaptığı açıklamada yönetimin istifası ile ilgili ilk bilgileri verdi.
 
Beşiktaş yönetimi, bu akşam yaptığı toplantı sonrası toplu olarak istifa etme kararı aldı. Siyah-beyazlı yönetim kurulu üyelerinin istifası, 26 Şubat'ta yapılacak mali kongre sonrası geçerli olacak.
 
Yapılan toplantının ardından basın mensuplarına açıklama yapan kulübün asbaşkanlarından Ertunç Soğancıoğlu, istifa ile ilgili net bir bilgi vermedi. Soğancıoğlu, ilk olarak Yıldırım Demirören'e Futbol Federasyonu başkanlık seçiminde başarılar dilediğini ve yıllardır kendisiyle çalışan biri olarak Demirören'in Federasyon başkanlığında da başarılı olacağına inandığını söyledi. Soğancıoğlu, basın mensuplarının, "Yönetim Kurulu olarak istifa ettiniz mi" sorusuna ise şu yanıtı verdi:
 
"Pazar günü yapılacak idari ve mali kongre sonrası durum tam olarak netleşecek. İstifa ile ilgili kararı Sayın Başkan Yıldırım Demirören açıklayacaktır. Biz bundan sonra Beşiktaş tüzüğü neyi gerektiriyorsa onu yapacağız."

(EMK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com