"İstifa etmem, mayısta adayım"

"İstifa etmem, mayısta adayım"
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım suçsuz olduğundan ve çok yakında cezaevinden çıkacağından o kadar emin ki, kendisini ziyarete giden yönetim kurulu dostlarına bunu sık sık tekrarlıyor.

İşte bizim kulağımıza kadar gelen bir dedikodu… Fenerbahçeli bir grup yönetici Metris Cezaevine gider (isim vermemiz tembihlendi-bu yüzden veremiyoruz). Burada UEFA Hukuk Kurulu üyelerinin kendilerine söylediği, “Fenerbahçe Başkanı ve yöneticileri içeride. Bu sizi zor durumda bırakır. Yıldırım istifa ederse, UEFA'ya karşı daha dik durabiliriz” sözü Yıldırım'a iletilmiş.


Yıldırım ise bunun üzerine, “Neden istifa edeyim ki? Avukatım söyledi, 'Türkiye'de açılan davaların yüzde 56'sı, beraatle sonuçlanıyormuş' zaten o her yerde yazılan ve gösterilen telefon dinlemeleri Yargıtay'da delil olamıyormuş. Yargıtay bunları içtihadıyla bozuyormuş. İddianame ortaya çıkınca, suçsuz olduğum kanıtlanacak. Tahminen Mart ayında çıkarım. O zaman da daha güçlü şekilde takımımın başında olurum. Mayıs ayındaki kongreye de tek aday olarak girerim” diye cevap vermiş.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com