İstihbarat Güçlü Yerden!..

İstihbarat Güçlü Yerden!..
Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya, Erdoğan'ı doğrulayarak, taraftarın protesto edeceğini 5 saat öncesinden öğrendiklerini açıkladı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumartesi günü Galatasaray'ın yeni satayumu Türk Telekom Arena'nın açılışında protesto edilmesini “organize bir eylem” olarak nitelendirmişti.

Erdoğan'ın bu tespitinin doğru olduğunu belirten Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya, açılış günü öğlen saat 02.00'da yaptıkları gündem toplantısında Erdoğan'ın protesto edileceği haberlerinin alındığının bilgisinin kendisine iletildiğini açıkladı.

5 SAAT KALA HABERDARDIK

Küçükkaya şunları kaydetti:

“Seyrantepe'dekİ stat açılışında yaşananlar centilmenliğe de kadirşinaslığa da aykırıydı, yakışmadı. Bir kere Galatasaray'ın kendi imkanlarıyla yapamadığı bir stat tamamıyla Başbakan'ın bütün ağırlığını koyması sonucu tamamlanabildi. Hakkını vermek lazım. Bu bakımdan protestoyu değil, alkışı hak ediyordu. Başbakan dün 'protestolar organizeydi' derken haklı. Açılış günü öğlen saat 2.00'de haber toplantımızda spordan sorumlu arkadaşlarımız gündemlerini anlatırken, 'Seyrantepe açılışını izliyoruz. Başbakan Erdoğan'ın protesto edileceği haberlerini aldık' bilgisini verdiler. Yani daha açılışa en az beş saat kala biz haberdardık.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com