İstinye'de sıcak saatler!

İstinye'de sıcak saatler!
Galatasaray Kulübü'nün TFF'ye gönderdiği ihtarname, 58. maddeyle ilgili alınacak kararlar için toplantıda yer alan isimleri gerdi...

Sansürsüzhaber - Türkiye Futbol Federasyonu'nun 26 Ocak perşembe günü gerçekleştireceği Genel Kurul öncesi 58. maddeyle ilgili alınacak kararlar üzerine yoğunlaşmak üzere şu sıralar kritik bir toplantı gerçekleştiriliyor.

Federasyon'un İstinye'deki binasında gerçekleştirilen toplantı başladıktan sonra, Galatasaray Kulübü'nün TFF'ye gönderdiği ihtarname, başta Federasyon Başkanı Mehmet Ali Aydınlar olmak üzere toplantıda bulunan birçok ismi gerdi.

Başkanvekilleri Lutfi Arıboğan ve Göksel Gümüşdağ'ın yanı sıra, tüm yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu toplantıda 58. maddeyle ilgili karşılıklı fikir alışverişi yapılıyor.

Öte yandan Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın, son dönemlerde sürekli olarak dillendirilen, "İstifa edecek" iddiasının gerçeği yansıtmadığını toplantıda bulunan üyelerle de paylaşmayı uygun bulduğu öğrenildi. Aydınlar'ın, görevinin başında olacağını toplantı sonrası da kamuoyuyla paylaşması bekleniyor.

Bu arada Galatasaray'ın, TFF'ye ihtarname göndermesi, toplantının da uzamasına neden oldu. Kritik toplantının saat 18:00 sularında biteceği gelen haberler arasında...

Haber : Emrah KARALİNÇ

(EME)
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com