İsveçli kaleciye ilginç ceza!

İsveçli kaleciye ilginç ceza!
Danimarka'nın FC Kopenhag takımında oynayan İsveç'in Avrupa şampiyonasındaki kalecisi Andreas İsaksson'un yerine geçen yedek kaleci Johan Wiland'a arkadaşları ilginç bir ceza verdiler.
Avrupa şampiyonası kampındaki idmanlar sırasında teknik hatalar yapan Johan Wiland, ceza olarak şortunu indirerek yere diz çöktü ve poposunu arkadaşlarına döndü.

Takım arkadaşları da ceza olarak Wiland'ın poposuna şut çekerek, cezalandırdılar. İdman sırasında sahada bulunan İsveç'in Exspressen Gazetesi olayın görüntülerine çekerek yayınladı.

Wiland, futbolcular arasında popüler olan "Gris" (Domuz) adlı oyun şeklindeki idmanda teknik hata yaptığı için cezalandırıldı. Gris oyununda hata yapan oyuncuya, şınav çekme veya benzeri fiziksel cezalar veriliyor.

İsveç Futbol Federasyonu basın şefi Hans Hultman, olayın büyütülmemesi gerektiğini, futbolcular arasında çeşitli oyunlar oynandığını belirterek, Wiland'ın poposu açık vaziyette arkadaşlarının şut çekmesine izin vermesinin de oyundan başka bir şey olmadığını söyledi.
 
Willand, arkadaşlarından hiç birisinin topu isabet ettirememesinden memnun kaldığını belirtirken, İsveç medyası, Wiland'ın poposunu kamuya açtığını yazdı. (SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com