İtfaiye haftası kutlandı

İtfaiye haftası kutlandı
Afyonkarahisar'da itfaiye haftası kutlamaları itfaiye araçlarının kortej geçişi ile başladı.

 Afyonkarahisar'da itfaiye haftası kutlamaları itfaiye araçlarının kortej geçişi ile başladı.
23-29 Eylül İtfaiye Haftası kutlamaları çerçevesinde Afyonkarahisar Belediyesine bağlı itfaiye Müdürlüğü ekipleri kortej geçişi yaptı. Korktej geçişinin ardından açıklamalarda bulunan Afyonkarahisar Belediyesi İtfaiye Müdürü Murat Gürsan, itfaiye erlerinin vatandaşın can ve malını korumak için hiç tereddüt etmeden ateşin içine girdiklerini dile getirdi.
İtfaiye erlerinin canları pahasına olaylara müdahale ettiğini söyleyen Murat Gürsan, ' İstanbul'da 2 ayrı yangında 2 itfaiye erimiz şehit olmuş 1 itfaiye eri de yaralanmıştı. Bu olaylar itfaiye ekiplerinin yaptıklarının ne kadar önemli çalışmalar olduğunu ispatlamaktadır. Afyon'da personelimiz her yangın olayına kısa sürede müdahale ediyor. Yapılan çalışmalarla çıkan yangın kısa sürede söndürülüyor. Gerek olman yangınları gerekse diğer yangınlara bundan sonrada en kısa sürede en iyi şekilde müdahale etmeye devam edeceğiz' dedi.
Vatandaşları bilinçlendirme amaçlı broşürler dağıttıklarını anlatan Gürsan, bu iş için 4 kişiyi görevlendirdiklerini belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com