İtfaiyeden kuş kurtarma operasyonu -Şanlıurfa'da binanın 5. katında duvardaki yuvasında asılı kalan kuşu kurtarmak için itfaiye ekipleri seferber oldu -Yaklaşık bir saat süren çalışmanın ardından

İtfaiyeden kuş kurtarma operasyonu   -Şanlıurfa'da binanın 5. katında duvardaki   yuvasında asılı kalan kuşu kurtarmak için   itfaiye ekipleri seferber oldu   -Yaklaşık bir saat süren çalışmanın ardından
İtfaiyeden kuş kurtarma operasyonu -Şanlıurfa'da binanın 5. katında duvardaki yuvasında asılı kalan kuşu kurtarmak için itfaiye ekipleri seferber oldu -Yaklaşık bir saat süren çalışmanın ardından kurtarılan kuşun öldüğü belirle

ŞANLIURFA (A.A) - Şanlıurfa'da, 5 katlı bir binanın en üst katının duvarındaki yuvasında asılı kalan kuşu kurtarmak için itfaiye ekipleri seferber oldu. Yaklaşık bir saat süren çalışmanın ardından kurtarılan kuşun öldüğü belirlendi.
     Bambayasuyu Mahallesi'nde 5 katlı bir binan en üst katının duvarında yuva yapan bir kuşun, duvarda asılı kaldığını fark eden bina sakinleri, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi.
     Kısa süre sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri, kuşu bulunduğu yerden indirmek için çalışma başlattı. Yangın merdivenin yardımıyla kuşun yuvasına yaklaşan itfaiye personeli, kuşu bulunduğu yerden alarak, aşağı indi.
     Kuşun öldüğünü tespit eden itfaiye ekipleri, cansız bedenini bir peçeteye sararak, bina sakinlerine teslim etti.
     İtfaiye ekiplerinin çalışmalarına destek vermeye çalışan çevredeki duyarlı vatandaşlar, ekiplere çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
     İtfaiye Çavuşu İsmet Karaçizmeli, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, ihbar üzerine olay yerine geldiklerini belirterek, kurtarma çalışmalarına rağmen kuşun öldüğünü görmekten duyduğu üzüntüyü dile getirdi.
    
     Muhabir: Yasin Dikme/Rauf Maltaş/Mehmet Öztaş
     Yayıncı: J.Jale Müminoğlu (ŞANLIURFA)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com