İyi ki Beşiktaş'a gitmemişim

İyi ki Beşiktaş'a gitmemişim
F.Bahçeli Mehmet Topuz, son anda kapısından döndüğü Beşiktaş'a transfer olmadığı için mutlu olduğunu söyledi.

Transfer sürecinde Beşiktaş ve Fenerbahçe gibi iki dev takımı karşı karşıya getiren, hatta Beşiktaş formasıyla poz veren Mehmet Topuz, zamanla doğru takıma geldiğini anladığını ifade etti.

"İYİ Kİ BEŞİKTAŞ'A GİTMEMİŞİM"

Topuz, "Fenerbahçe'ye ilk geldiğimde Daum döneminde yedek kalıyordum. O zamanlar hep 'yanlış takıma geldiğimi' düşündüm. Ancak şimdi 'İyi ki Beşiktaş'a gitmemişim' diyorum. Aykut Kocaman ile hem futbol olarak kendimi daha yukarı seviyeye çektim hem de takımda daha fazla yer bulmaya başladım. Geçen sezon gibi bu sezonun da kendi adıma iyi geçtiğini düşünüyorum" dedi.

"ANNEM VE BABAMLA YAŞIYORUM"

İstanbul'daki yaşamına da değinen Mehmet Topuz çok fazla dışarı çıkmadığını ifade ederet, "Annem ve babamla yaşıyorum. Annem eve saat 23.00'ten sonra girmemi yasakladı. Günlerim çoğunlukla Samandıra ile ev arasında geçiyor. Dışarıda yemek yemeyi çok seven biri de değilim. Hiçbiri annemin yaptığı yemeklerin yerini tutmaz" diye konuştu. Evlilik konusuna kendini yakın hissetmeye başladığını itiraf eden Mehmet, "Ancak bu tamamiyle kısmet işi. Şu anda bir aday yok. Bu konuda da annemin görüşlerini önemsiyorum" dedi. .

MİLLİ TAKIM MORAL BOZDU

Sezonu Türkiye Kupası'nı kazanarak mutlu kapatan Mehmet Topuz'un milli takımda adını göremeyince morali bir hayli bozuldu. Tecrübeli oyuncunun yakın çevresine "Bu ligde son iki yılda benim kadar istikrarlı kaç tane oyuncu var? Ama nedense milli takımda yokum. Bu kez çok umutluydum. Demek ki, kaderimizde milli takım kariyeri yokmuş" diye sitemde bulundu. (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com