“İz bırakmak istiyorum”

“İz bırakmak istiyorum”
Önceki görev yaptığı Kütahya Tavşanlı Anadolu İmam Hatip Lisesinde AB projelerinin yanı sıra başarılı çalışmalarıyla amirlerinin takdirini kazanan Okul Müdürü Mehmet Güre, 2010–2011 eğitim dönemi başında memleketi

Önceki görev yaptığı Kütahya Tavşanlı Anadolu İmam Hatip Lisesinde AB projelerinin yanı sıra başarılı çalışmalarıyla amirlerinin takdirini kazanan Okul Müdürü Mehmet Güre, 2010–2011 eğitim dönemi başında memleketi Simav Anadolu İmam Hatip lisesi müdürlüğüne atandı.
Şimdiki görev yaptığı Anadolu İmam hatip Lisesinde de iz bırakmak istediğini ifade eden Mehmet Güre, Tavşanlı da olduğu gibi okulunu Avrupa'ya taşıyabilmek için AB projeleri hazırlamaya başladı.
4 kişilik bir heyetle AB projesi hazırlamak için kolları sıvadıklarını kaydeden Okul Müdürü Mehmet Güre, Avrupa Birliği (AB) Leonardo da Vinci Eğitim ve Kültür Programları çerçevesinde projeler hazırlayarak onaya sunacaklarını söyledi.
AB Projesi hazırlama konusunda önceki görev yaptığı Tavşanlı ilçesinde deneyimleri bulunduğunu anlatan Mehmet Güre, “ Tavşanlı da yaptığımız gibi Simav'da da AB projeleri hazırlayarak öğretmen ve öğrenci arkadaşlarımı İtalya'ya götürmek istiyorum.
Bu vesileyle öğretmen ve öğrencilerimin meslekleriyle ilgili Avrupa ülkelerini ve eğitimlerini yakından tanımalarını amaçlıyorum” şeklinde konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com