İzlenmezsen Elenirsin!

İzlenmezsen Elenirsin!
Aysun Kayacı yepyeni bir yarışma programıyla ekranlara geliyor.

"Frame Türkiye" TNT'de izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Aysun Kayacı ve Murat Başoğlu'nun sunacağı program, 7 gün 24 saat internetten canlı olarak yayınlanacak.

Türkiye'nin dört bir yanından birbirini tanımayan yarışmacılar, 1 Milyon TL için 7 gün 24 saat cam evlerde yaşayacaklar. Yarışmacılar; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Kayseri ve Eskişehir'de kurulan cam evlerde birbirleriyle zorlu etaplarda yarışacaklar ve internet üzerinden izlendikleri oranda para ödülü kazanacaklar.

21 Mart Pazartesi günü itibarıyla cam evlerde yaşamaya başlayan yarışmacıların maceraları hafta içi her gün TNT ekranlarından yayınlanacak. 27 Mart Pazar günü gerçekleşecek ilk canlı yayın ile ilk eleme gerçekleşecek.

İZLENMEZSEN ELENİRSİN

Yarışmada kalmanın kuralı ise şöyle: "İzlenmezsen Elenirsin!" Yarışmacıların bulundukları evler her hafta internet üzerinden izlendikleri oranlara göre sıralamadaki yerlerini alacaklar. Her hafta internetten en az izlenen ev içlerinden bir yarışmacıyı eleyecek.

Frame Türkiye yarışmasının sunuculuğunu üstlenen Aysun Kayacı proje hakkında şu açıklamalarda bulundu:

"Frame Türkiye sadece bir yarışma değil, BBG gibi 'fenomen' olmaya aday bir televizyon olayı. Sınırlarını toplumun belirleyeceği, yani internet dünyası kadar sınırsız, organik bir yapı. Bu projede yer alma fikri bana cazip geldi. Frame Türkiye'nin neler yapabileceğini gördükten sonra heyecanım daha da arttı. Sınırsız bir dünyada sınırsız bir görev beni bekliyor. Yaşam alanı cam evler olacak olan yarışmacıların yerinde olmak onlar gibi yarışmak isterdim. Çünkü hem bunun bilincinde olmak hem de doğallığı korumak biraz zor olsa gerek ama izlendiğinizi ve sevildiğinizi görmek bu zorluğa değecek diye düşünüyorum. Özgürlükler yaşamın içinde her zaman ve her yerde zaten kısıtlanıyor. Frame Türkiye'de yarışmacılar kendi framelerinin içinde kaldıkları sürece son derece özgür olacaklar."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com