İzmir'in göbeğinde dehşet

İzmir'in göbeğinde dehşet
İzmir'de eğlence mekanlarının yoğun olarak bulunduğu Alsancak semtinde, otopark ve market işletmeciliği yapan iki grup arasındaki husumet, tabancalı, sopalı saldırıya dönüştü.

Güvenlik kemaralarının kaydettiği görüntülerde saldırganlar, onlarca kişinin gözleri önünde tabancalarla saldırdıkları işyerinin önünde bulunan Serhat Demir'i yaraladı.

Olay, geçen cumartesi günü saat 07.30 sıralarında 1453 Sokak 3 numarlı bina önünde meydana geldi. İzmir Limanı ile eğlence mekanlarının da yoğun olarak bulunduğu semtte, bir süredir otopark, market ve büfe işletmeciliği yapan iki grup arasında, husumet başladı. Sık sık tartışan iki grup arasındaki son kavga, bu kez tabancalı, sopalı saldırıya dönüştü.

DEHŞET ANLARI KAMERADA

İnsanların işe gidiş saatine denk gelen olay sırasında Yusuf G., kardeşi Orhan G. ve akrabaları, kavgalı oldukları Serhat Demir'in işyerini bastı. Onlarca insanın gözü önünde meydana gelen olayda, iki kardeşin tabancalarıyla saldırdığı işyerinde bulununlar ise onlara sopalarla karşılık verdi.

Sokak ortasındaki kavga işyerinin güvenlik kemaralarınca kaydedildi. Görüntülerde, iki kişinin işyerine gelip tabancalarıyla ateş etmelerinin ardından, tezgahların devrildiği, arbede yaşandığı gözlendi. Olay sonrasında yaralanan 32 yaşındaki Serhat Demir, hastanede tedavi altına alındı. Saldırganlardan Y.G. ile O.G. ise yakalandı. İki şüpheli sevk edildikleri adliyede tutuklandı.

Silahlı saldırının ardından büyük tedirginlik yaşayan esnafı ile burada oturanlar, iki grup arasında sık sık kavga çıktığını, en son olayın silahlı saldırıya dönüştüğünü, daha da büyememesi için önlem alınması gerektiğini belirtti.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com