İzmit Belediyesi, Tesislerin Bakımına Önem Veriyor

İzmit Belediyesi, Tesislerin Bakımına Önem Veriyor
İzmit genelinde açtığı mahalle konakları ve emekli evleri ile İzmit halkının takdirini kazanan İzmit Belediyesi, bu tesislerin bakımına da büyük önem veriyor

İzmit genelinde açtığı mahalle konakları ve emekli evleri ile İzmit halkının takdirini kazanan İzmit Belediyesi, bu tesislerin bakımına da büyük önem veriyor.
İzmit Belediyesi'nin mevcut tesislerinin malzeme temini, bakım, onarım ve temizlik işlerine bakan Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü İdari İşler Birimi tüm tesisleri periyodik aralıklara bakımdan geçiriyor. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan'ın öncülüğünde İzmit'e kazandırılan tesislerin bakım ve onarımlarına çok dikkat ettiklerini ifade eden Ulaşım Hizmetleri Müdürü Ümit Fındık, "İzmit'e son yıllarda çok güzel hizmetler yapıldı. Bu hizmetleri yapmak kadar korumak da çok önemli. Yapılan bu güzel hizmetleri daha uzun süre kullanmak ve gelecek nesillere teslim etmek için çalışıyoruz. Tesislerimizde halkımızın en iyi şekilde yararlanması için çalışmalarımız sistematik olarak devam edecek" dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com