Jaja Hakkında Arkadaşlarından Şok İddia!

Jaja Hakkında Arkadaşlarından Şok İddia!
Ukrayna'da futbol oynadğı dönemde edindiği alkol alışkanlığını abartan Brezilyalı futbolcu Jaja'nın idmanlardaki hali takım arkadaşlarının da tepkisini çekti..

Ukrayna'da futbol oynadğı dönemde edindiği alkol alışkanlığını abartan Brezilyalı'nın form düşüklüğü tavan yaptı. Asbaşkan Şakar, 'Kulağını çektik' dedi.

Akşam gazetesinin haberine göre; Şampiyonluk yarışını sürdüren Trabzonspor bir yandan sakatlık ve cezalarla uğraşırken bir yandan da takım içindeki disiplinsizlikleri gidermek için çaba gösteriyor. Şenol Güneş'in hoşgörülü girişlimlerine ve iyi niyetli çabalarına rağmen bazı oyuncular alışkanlıklarından vazgeçmiyor. Konya maçında çok formsuz olan ve Güneş tarafından oyundan çıkartılan Jaja için takım arkadaşları da çok önemli iddialar ortaya atıyor.

Jaja'nın idmanlarda bile ağzının içki koktuğunu söyleyen arkadaşları, bu durumdan Şenol Güneş'in de rahatsızlık duyduğunu ancak bir türlü önüne geçemediğini belirtiyorlar. Ukrayna'da oynadığı dönemlerde de Jaja'nın içkiye düşkünlüğü biliniyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com