Jartiyer cinayetinde şok gelişme

Jartiyer cinayetinde şok gelişme
Avukat Serkan Sönmez'in ölümündeki sır perdesi aralanıyor: "Otele davet etti. İlişkiye girdik. 500 lira aldım".
İstanbul'da 5 yıldızlı otelde üzerinde transparan gecelik ve jartiyer ile cesedi bulunan Hukukçular Birliği Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ankara Barosu avukatlarından Serkan Sönmez'in odasına giren kişinin masör M. P. olduğu ortaya çıktı. İki gün üst üste gelen masörün, ilk geldiği gün Sönmez ile ilişkiye girdiği belirlendi. İkinci gün odaya giriş kartını bırakmak için geldiği belirlenen M. P., ifadesinde "Sönmez ile Beşiktaş'ta masaj salonunda tanıştık. Geçtiğimiz gün beni otele davet etti. İki defa ilişkiye girdik. 500 TL civarında para aldım" dediği öğrenildi.
 
AVUKATLA İLİŞKİYE GİREN KİŞİ MASÖR ÇIKTI
 
Habertürk'te yer alan habere göre; Swissotel'de jartiyer ve gecelikle ölü bulunan Avukat Serkan Sönmez'in odasına gelen kişinin masör M. P. olduğu ortaya çıktı. İki gün odaya gelen masörün ilk gün avukat Serkan Sönmez ile iki defa ilişkiye girdiği ikinci gün odaya giriş kartının vermek için geldiği belirlendi. M. P. İfadesinde Sönmez ile masaj salonunda tanıştığını 500 lira karşılığında iki kez ilişkiye girdiğini söyledi.
 
Polis yürüttüğü soruşturma sonucu odaya giren kişiyi belirledi. Serkan Sönmez ile otele beraber gelen kişinini Beşiktaşta bir masaj salonunda çalışan masör M. P. olduğu ortaya çıktı. Polis masörün çalıştığın adresi belirledi. Dün savcılık talimatıyla M. P. Gözaltına alındı. Polise ifade veren mahmut P. Avukat ile iki kez para karşılığı ilişkiye girdiğni itiraf etti. M. P. İfadesinde "Avukat Serkan Sönmez ile 4 ay önce masaj salonunda tanıştık. Önceki gün tekrar geldi. Bana cinsel birliktelik teklif etti. Bende kabul ettim. Para vereceğini söyledi. Swissotele ilk gün beraber girdik. 3 saat kaldım. 2 defa ilişkiye girdik. Bana 500 tl ye yakın para verdi. Otelde alkol aldı. Ben ayrıldım. İkinci gün odanın kartını vermek için otele tekrar gittim. İlişkiye girmeden ayrıldım. Ölümü ile ilgili bilgim yoktur" dedi. Savcılık M. P.'yi mevcutlu olarak adliyeye sevkedilmesi talimatını verdi. M. P. İfadesinin ardından adliyeye sevkedildi.
 
Ünlü avukat Sekan Sönmez Swissotelde ölü bulunmuştu. Jartiyer ve gecelikle bulunan Sönmez'in odasında bir miktarda bonzai denilen uyuşturucu madde bulunmuştu. Sönmez'in adli tıp raporu kesin ölüm nedenini belirleyecek. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com