Jennifer Lopez: Bu kadar ilgi beklemiyordum

Jennifer Lopez: Bu kadar ilgi beklemiyordum
İstanbul'da vereceği konser öncesi Star TV Ana Haber bültenine konuk olan ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, konser biletlerine gösterilen yoğun ilgiyi "Bu kadarını beklemiyordum" şeklinde değerlendirdi.
Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, dünya turnesi kapsamında 14, 16 ve 17 Kasım tarihlerinde Türkiye'de konser verecek. 
 
Lopez'iİstanbul'da vereceği 3 konserden ilkinin biletleri tükendi. Lopez, bu durumu katıldığı Star Ana Haber'e değerlendirdi.
 
Nazlı Öztarhan'ın sorularını yanıtlayan Lopez, böylesine yoğun bir ilgili beklemediğini söyledi.
 
Turne kapsamında gittiği Moskova'dan canlı yayına katılan Lopez, "Aslında böylesine bir ilgi beklemiyordum. Benim için buraya gelecek olmak çok heyecan verici. Daha önceden İstanbul'a gitmemiştim ama dünyadaki en güzel yerlerden biri olduğunu duydum" diye konuştu.
 
Dünya turnesinin şu ana kadar 'oldukça iyi' geçtiğini belirten ünlü şarkıcı şunları söyledi:
 
"Çok heyecanla bekliyorum, 3 tane performans sergileyeceğim. Şu ana kadarki turnede çok harika vakit geçirdik. İstanbul ayağı, dünya turnesinin harika ve heyecanlı bir parçası olacak."
 
'OBAMA'YA İNANIYORUM'
 
Röportajda Lopez'e Obama'nın ikinci kez ABD Başkanı seçilmesi de soruldu.
 
Seçim kampanyasında Obama'ya destek verdiği bilinen Latin şarkıcı, "Ben seçimler sırasında Helsinki'deydim. Seçimleri oradan takip ettim. Obama'nın kazandığını duyunca çok memnun oldum, çünkü onun destekçisiyim. Onun kampanyasında ben de bir şeyler yaptım, onu destekledim. Ona bir insan olarak inanç duyuyor ve birey olarak seviyorum" diye konuştu. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com