Jet Fadıl Cübbeli Ahmet Hoca'dan Hayır Duası Aldı

Jet Fadıl Cübbeli Ahmet Hoca'dan Hayır Duası Aldı
Jet Fadıl, 'Cüppeli Ahmet Hoca'nın hayır duasını' alarak Bayrampaşa'da Caprice Gold Otel'in kat temelini attı..

"Allah'ın izniyle İstanbul'da ilk kez lüksün İslami koşullarda yaşanacağı bir otel açıyoruz, üstelik 7 yıldızlı. Ama bunu sadece müşterilerimize söyleyebiliyoruz, çünkü Turizm Bakanlığı alkolsüz işletmeye 7 yıldız vermiyor."

CÜBBELİ AHMET HOCA'DAN HAYIR DUASI

Bu sözler Jet Fadıl lakaplı Fadıl Akgündüz'ün önceki akşam 'Cüppeli Ahmet Hoca'nın hayır duasını' alarak Bayrampaşa'da kat temelini attığı Caprice Gold Otel'in satış temsilcisine ait.

YÜZDE 20'Sİ DEVREMÜLK

Bir bölümü Bayrampaşa Belediyesi'nden 49 yıllığına kiralanan arazide inşaatı süren ve yüzde 20'si devremülk yöntemiyle satışa çıkan 28 katlı otelin 14-34 metrekarelik odalarından birine talip bir müşteri olarak aradığım satış temsilcisi, yatırımın ne kadar uygun ve kazançlı olduğunu şöyle anlatıyor: "50-55 bin TL ödeyerek kiralayacağınız devremülkten süre sonunda 10 misli para kazanabilirsiniz." Üstelik odanın tapusu üstüme olacak ve çocuklarıma miras bile bırakabileceğim.

KESİNLİKLE ALKOL OLMAYACAK

"7 yıldızdan kastınız nedir" diye soruyorum. Kesinlikle alkol olmayacağının altını çizerek başlıyor, odalardaki özel mescitlerden, kadın-erkek ayrı olmak üzere açık-kapalı havuzlardan, termal hamamlardan söz ederek konuşmasını "Kısacası İslam dinini lüks içinde yaşayabileceğimiz bir proje" diye bitiriyor. Ve acele etmem konusunda da uyarıyor: "Türkiye'nin her yerinden, özellikle de Almanya'dan büyük ilgi var, telefonlarımız susmuyor."

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com