'Junior Kuyt'lar Fenerbahçe'de!

'Junior Kuyt'lar Fenerbahçe'de!
Kuyt’ın oğulları Roan ve Jordan, Fenerbahçe altyapısındaki ilk antrenmanına çıktı.

Fenerbahçe Futbol Takımı’nın Hollandalı oyuncusu Dirk Kuyt’ın oğulları Roan ve Jordan, Fenerbahçe Futbol Okulu’ndaki ilk antrenmanına çıktı. Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, eşi Gertrude Kuyt, oğulları, eşinin annesi ve babasıyla birlikte Fenerbahçe Dereğazı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’ne gelen Kuyt ailesini, Fenerbahçe Gençlik Geliştirme Program Sorumlusu Şenol Çorlu’nun karşıladığı ve kendilerine spor okulunun çalışma programı hakkında bilgiler verdiği ifade edildi. Bu görüşmenin ardından Roan ve Jordan Kuyt’ın futbol okulundaki ilk antrenmanlarına katıldığı kaydedildi.

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklama şöyle:

Roan ve Jorden Kuyt, Futbol okulumuzda

Profesyonel Futbol Takımımızın Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt’ın oğulları Roan ve Jorden Kuyt, Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol okulundaki ilk antrenmanına çıktı.

Başarılı futbolcu öğle saatlerinde eşi Gertrude Kuyt, oğulları, eşinin annesi ve babasıyla birlikte Fenerbahçe Dereğazı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimize geldi. Kuyt ailesini Gençlik Geliştirme Program Sorumlumuz Şenol Çorlu karşılarken, spor okulunun çalışma programı hakkında da kendilerine bilgiler verdi. Daha sonra Roan ve Jorden Kuyt futbol okulundaki ilk antrenmanlarına katılırken, yıldız oyuncumuz da Dereağzı Tesisleri’nin çok güzel olduğunu belirtti. Gençlik Geliştirme Program Sorumlumuz Şenol Çorlu ise, Roan ve Jorden Kuyt’ın aralarına katılmalarının kendilerini mutlu ettiğini söyledi. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com