Justin Bieber evleniyor mu?

Justin Bieber evleniyor mu?
Pop yıldızı Justin Bieber ile birlikte olan genç oyuncu Selena Gomez'in evleneceği dedikoduları magazin kulislerinde dönmeye başladı.

Kendinden yaşça büyük meslektaşlarına rağmen genç yaşta şöhrete kavuşan ABD'nin en sevilen genç yıldızı Justin Bieber ile birlikte olan genç oyuncu Selena Gomez'in evlenecekleri dedikodusu magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Selena Gomez’in son günlerin en fazla satılan kitabı olan ve mutlu bir evliliğin nasıl olması gerektiğini anlatan 'Fifty Shades Of Grey to The 5 Love Languages: The Secret To Love That Lasts /  Aşkın 5 Dili: Sonsuz Aşkın Sırrı' kitabını okuması ve çiftin California’da aldığı ortak evin üzerine bu haberlerin gelmesi ise dedikoduların kaynağını oluşturuyor.

Ancak eski Disney yıldızı Hollyscoop’a yaptığı açıklamada, danışmanının verdiği bu kitabı sadece eğlence için okuduğunu, ufukta henüz bir evlilik fikrinin olmadığını dile getirmesi dedikoduları boşa çıkarmış gibi gözüküyor.

Uzun süredir birlikte olan ikili, San Fernando Valley manzaralı arsayı Los Angeles’in Tarzana bölgesinden satın almayı planladığı öne sürüldü. Daha sonra aldıkları arsa üzerine birlikte yaşamayı planladıkları evi inşa etmeyi de düşündükleri iddialar arasında. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com