Justin Bieber izdihamı!

Justin Bieber izdihamı!
Bileberlar izdiham yarattı.

Believe turnesi kapsamında bugün İstanbul Teknik Üniversitesi stadyumunda vereceği konser için dün özel uçağı ile istanbul’a gelen dünyaca ünlü şarkıcı Justin Bieber, tam anlamıyla fiyaskolara neden oldu.

Özel uçağından indikten sonra pasaport kontrolüne girmesi gereken ünlü yıldızın kontrolden korumaları eşliğinde kaçıp Vip aracına binmesiyle başkomiser olmak üzere havaalanı görevli polisleri peşinden koşturdu. Vip aracı polisler tarafından çevrilmesinden sonra kontrol için arabasından inmemek için ısrar eden Bieber’ın yanı sıra korumaları da polislerle tartıştı. Pasaport kontrol Baş Komiseri Memurun ünlü yıldızı arabasından indiremeyince Vip minibüsünün ön tarafından bulanan ufacık bir perdenin arkasından pasaport kontrolü yaptı.

Bu sırada Bieber’in korumaları şemsiye ile basın mensuplarının görüntü alınmasını engellemeye çalıştı.

Bu sırada Justin hayranları da havalimanında ünlü sanatçıyı göremeyince ağlamaya başlamaları ve bağırmaları dikkat çekti.

Daha sonra kalacağı Four Seasons otele giden ünlü sanatçı burada hayranları otel’in kapısında bekliyordu.

Bu arada otele girdiği sırada Justin Bieber’in özel korumaları arabadan inerek arkasından takip eden basın mensuplarına saldırıda bulunmaları ile ortalık bir anda savaş alanına döndü. Basın mensuplarını darp ederek araçlarına tekmeler savuran korumalara büyük arbedeye neden oldu. Bu olaylar sırasında arabasından inme tenezülünde dahi bulunmayan ünlü yıldız, yarım saatlik bekleyişinin ardından onlarca koruma eşliğinde mutfak kapısından otele giriş yaptı.

Sabiha Gökçen Pasaport kontrolü baş komiserin Justin Bieber gibi bir sanatçıyı arabasından indirmeyerek pasaport kontrolünü arabasının içinde yapması herkes tarafından yadırganırken böyle bir durumun dünyanını hiçbir ülkesinde yaşanmayacağı gerçeğini öne çıkarıyor.

Geçtiğimiz hafta yaptığı Kosova konserinden sonra Kosova havalimanında boxer’ına kadar çıkartılıp x-rey cihazından geçirilen ünlü sanatçının Türkiye gibi bir ülkede böyle davranışlar sergilemesi ve buna engel olamamaları Türk polisine yakışmadı. (MRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com